• Нові тенденції чоловічої моди: осінь 2014

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Понеділок, 17 лютого 2014 року

Зараз у Нью-Йорку на Mercedes-Benz Fashion Week осінь 2014 багато модних будинків і дизайнерів репрезентують свої кращі розробки. Давайте познайомимося з останніми трендами моди для сильної статі. Відомий американський дизайнер Майкл Бастіан провів показ своєї нової колекції.

Майкл Бастіан. Фото: Cindy Ord/Getty Images

Майкл Бастіан. Фото: Cindy Ord/Getty Images

Ще в 2006 році дизайнер створив власну марку чоловічого одягу Michael Bastian. І вже з 2007, 4 роки поспіль, модельєр був номінований Радою модних дизайнерів Америки на премію «Кращий дизайнер чоловічого одягу».

«Чим більше ви будете експериментувати з одягом, тим більше у вас буде індивідуальності», — говорить Майкл.

Фото: Cindy Ord/Getty Images

Фото: Cindy Ord/Getty Images

У своїх колекціях він використовує риси casual, мілітарі, преппі, ділового та повсякденного стилів. Дизайнер сміливо створює гармонійні ансамблі з різнопланових речей. Так в класичний одяг Бастіан вводить елементи спортивного стилю. Образ оживлюють кольорові акценти. Крім традиційних чорного, білого і сірого використовується і яскрава палітра, а також геометричний орнамент.

Фото: Cindy Ord/Getty Images

Фото: Cindy Ord/Getty Images

Модельєр полюбляє використовувати аксесуари: головні убори, хустки, шарфи, ремені, сонцезахисні окуляри, портмоне, сумки і навіть біжутерію. Разом з тим одяг від Майкла Бастіана завжди вирізняється елегантністю та практичністю.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...