• Як виглядали зірки на British Fashion Awards 2013

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Четвер, 5 грудня 2013 року
Стильні та багаті люди Великобританії 2 грудня зібралися у лондонському Колізеї, щоб привітати переможців British Fashion Awards 2013.

З 1984 року Британська модна рада нагороджує за досягнення у модній індустрії. Весь світ моди і знаменитості Великобританії збираються, щоб дізнатися, хто став кращим за рік.

Основні номінації


Кращим дизайнером жіночого одягу став Крістофер Кейн, який уже отримував премію British Fashion Awards у 2007 році в номінації «Початківець-дизайнер року».

Бренду Burberry цього року дісталися дві нагороди: «Кращий бренд» та «Кращий дизайнер чоловічого одягу». Одержав її креативний директор бренду Крістофер Бейлі.

«Кращим дизайнером аксесуарів» став «взуттєвий вундеркінд» Ніколас Кірквуд, який уже втретє здобуває цю нагороду.

«Міжнародним дизайнером року» стала Міучча Прада (бренд Prada). Цю номінацію створено лише цього року. А Міучча Прада увійшла до ТОП-100 найвпливовіших людей ХХ століття, за версією журналу Time.

«Моделлю року» стала Еді Кемпбелл.

«Нагорода за видатні досягнення» вручена засновникам журналу iD Magazine Террі та Тріші Джонс, які з 1980 року не втрачають своїх читачів та як і раніше мають вагомий голос у світі моди.

У номінації «Червона доріжка» переміг бренд Erdem, перевагу якому віддала Герцогиня Кембриджська Кетрін, Гвінет Пелтроу, Саманта Кемерон і Кіра Найтлі.

Модні наряди на церемонії British Fashion Awards 2013:

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...