• Що модно цієї весни

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Неділя, 9 березня 2014 року

Що буде носити модний світ навесні 2014? Зараз саме час визначитися з основними тенденціями, щоб їх можна було сміливо зарахувати в свій гардероб. Теперішня весна не принесе грандіозних революцій: дизайнери продовжують інтерпретувати заявлені раніше тренди: любов до складних принтів і фактур, конструктивність і мінімалізм.

1 Stuart C. Wilson.jpg

Фото: Stuart C. Wilson/Getty Images

Бруньки, що розпускаються на деревах, відразу створять весняний настрій своїми соковитими відтінками. Готуйтесь до найсміливіших експериментів в одязі.

2 Stuart C. Wilson.jpg

Фото: Stuart C. Wilson/Getty Images

Білий колір зберігає свою актуальність і не відволікає увагу від головного — від лінії, форми і текстури. Продовжує дивувати ступінь прозорості речей, які нам пропонують дизайнери.

3 Fiona Goodall.jpg

Фото: Fiona Goodall/Getty Images

Чорний колір став найпопулярнішим кольором в останніх колекціях. Чорний прийнятний як для вираження мінімалістських настроїв моди, позбавлених дрібних деталей, так і для складних дизайнерських рішень.

4 EMMANUEL DUNAND.jpg

Фото: Emmanuel Dunand/Getty Images

Якщо оку хочеться ясності та простоти — монохромна палітра святкує своє тріумфальне повернення.

5 Sandra Mu.jpg

Фото: Sandra Mu/Getty Images

6 Fiona Goodall.jpg

Фото: Fiona Goodall/Getty Images

7 AFP.jpg

Фото: AFP/Getty Images

Свобода у виборі моделей верхнього одягу здатна задовольнити будь-які запити. Ніщо не повинно обмежувати рух, і тому стиль oversize виступає як впевнений фаворит цієї весни.

8 Kristy Sparow.jpg

Фото: Kristy Sparow/Getty Images

9.jpg

Фото: Peter Michael Dills, Suhami Abdullah/Getty Images

Принти принципово не змінилися. Квіти продовжують розквітати на модних тканинах. А клітинка та інші геометричні малюнки нагадують про схильність до класичних традицій. Головне, щоб принт запам'ятався та справив несподіване враження.

10Fiona Goodall.jpg

Фото: Fiona Goodall/Getty Images

Фантазія сучасних художників моди спрямована на багатовимірність візерунків. Для створення ультрамодних 3D-ефектів використовуються різні прийоми: комп'ютерна графіка, візуальні ілюзії, накладення декількох різнопланових малюнків один на одного. Для створення тривимірних малюнків використовуються фактури: вишивки або перфорації.

11Mark Metcalfe.jpg

Фото: Mark Metcalfe/Getty Images

Весна — це завжди пошук нових рішень. Можна скласти комплект з речей, надзвичайно простих за кроєм. А можна створити ансамбль з шаленої феєрії фарб.


Читайте також: 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...