• Як підібрати капелюшок, що пасуватиме

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Неділя, 5 січня 2014 року
Ніщо так не робить жінку романтичною та витонченою, як вишуканий капелюшок. Можна сміливо використовувати у своєму гардеробі цей чудовий аксесуар і експериментувати з екстравагантними моделями. Модні жіночі капелюшки покликані змінити вас на краще, вигідно підкресливши ваш неповторний стиль і самобутність.

модная стильная шляпа

Фото: Alan Crowharst/Getty Images

Завдяки історичним кінофільмам, мимоволі поринаєш в атмосферу Парижу 19 століття чи Лондону початку 20 століття. Всі модниці тоді походжали міськими вулицями неодмінно у витончених капелюшках. У ті далекі часи головний убір був обов'язковим предметом жіночого гардеробу. Вся ця розкіш закінчилася після Першої світової війни, коли жінки відмовившись від надмірностей, почали носити брюки і коротко підстригати волосся.

модная стильная шляпа

Фото: AFP/Getty Images

Але останніми роками дизайнери пильніше зацікавились жіночими капелюшками. Нумо і ми не будемо відставати від моди і подивимося, який капелюшок більше пасуватиме саме вам. З моменту, коли був винайдений перший жіночий капелюшок, модельєри розробили масу різновидів, стилів і напрямків у цього аксесуара.

модная стильная шляпа

Фото: Graham Denholm/Getty Images

У першу чергу слід пам'ятати про створення цілісного та гармонійного образу, в якому присутній жіночий капелюшок. Враховуйте колір, розмір і матеріал виготовлення капелюшка, яким ви збираєтеся доповнити свій ансамбль.

модная стильная шляпа

Фото: Brendon Thorne/Getty Images

Купуючи капелюшок, добре роздивіться себе в дзеркало в повний зріст.

Намагайтеся підбирати такий капелюшок, який би личив до форми обличчя і відповідав вашому зросту і комплекції.

модная стильная шляпа

Фото: Matthew Eisman/Getty Images

Високі капелюшки з вузькими полями рекомендуються жінкам із широким овалом обличчя.

модная стильная шляпа

Фото: Mike Coppola, Eamonn M. McCormack/Getty Images

Власницям круглого овалу обличчя бажано носити капелюшок набакир.

модная стильная шляпа

Фото: Timur Emek, Frazer Harrison/Getty Images

Якщо у вас подовжений овал обличчя, то ваш варіант — невисокий капелюшок з широкими полями.

модная стильная шляпа

Фото: Eamonn M. McCormack/Getty Images

Екстравагантні моделі завжди користувалися успіхом у яскравих і непересічних особистостей. Щоб привернути загальну увагу до власної персони, досить з'явитися на світському заході в карколомному головному уборі.

модная стильная шляпа

Фото: Michael Loccisano/Getty Images

Але не варто забувати про почуття стилю та природність. Підбирайте капелюшок, сукню, взуття та сумочку в одному стилістичному напрямку, відповідному до конкретного випадку та атмосфери заходу, на якому ви будете присутні.

модная стильная шляпа

Фото: Eamonn M. McCormack/Getty Images

Крихітний кокетливий капелюшок додасть шику коктейльній сукні.

модная стильная шляпа

Фото: Michael Loccisano/Getty Images

Крислатий капелюх можна визнати найбільш жіночним серед розмаїття інших моделей. За ним легко приховати свій погляд, а стрічка додасть особливого акценту.

модная стильная шляпа

Фото: Marianna Massey/Getty Images

Капелюх Федора прийшов до нас із Заходу, де він був актуальним на початку 20 століття, і спочатку вважався виключно чоловічим аксесуаром. Відмінна риса капелюха Федора — наявність трьох вм'ятин по всьому периметру та обов'язкова стрічка.

модная стильная шляпа

Фото: Elisabetta Villa/Getty Images

Ще один тренд — капелюх Канотьє. Це французький солом'яний капелюх жорсткої форми з циліндричною тулією і прямими полями.

модная стильная шляпа

Фото: Lawrence Lucier/Getty Images

Багато модниць влітку надають перевагу капелюшкам із тканини. Зверніть увагу на цей стильний капелюшок, який повертає нас у 70-ті роки минулого сторіччя. Він не тільки надійно захистить від сонця, але ще й додасть вашому образу необхідну родзинку.
Підписатися:

Коментарі