• Головні убори для чоловіків: 15 модних пропозицій

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Субота, 8 листопада 2014 року
Споконвіку сильна стать прагнула з'являтися на публіці в головному уборі. Сучасний чоловік може робити вибір — носити головний убір або ні, культурні традиції та правила етикету вже не обмежують суворими рамками. Чоловічий головний убір може багато розповісти про соціальний статус власника і навіть про його характер та звички. Психологи, вивчаючи манеру носити капелюха, складають психологічний портрет людини, і небезпідставно.

Холодна погода диктує свої правила, і головний убір стає просто необхідний. Як і раніше актуальні хутряні шапки-вушанки. Хутро та трикотаж користуються популярністю завдяки практичності та привабливому естетичному вигляду. Колір трикотажних виробів повинен вписуватися в загальний ансамбль, тому можна відмовитися від універсального чорного кольору. Дизайнерами зараз активно використовуються яскраві фарби для чоловічого гардеробу.

Шапка-біні — це в'язаний головний убір, що щільно облягає голову. Такі шапки виникли в якості складової частини уніформи робітників. Будівельники і механіки використовували біні для того, щоб прибрати волосся, яке заважало роботі. Стиль «мілітарі» теж вніс свою частку, трикотажні «балаклави» (шапки з прорізами для очей) з'явилися на світових модних подіумах.

Данину спортивному молодіжному стилю віддають зараз багато брендів, і в останніх колекціях головних уборів широко представлені бейсболки різноманітних форм і забарвлень, а також кепі з прямими козирками.

А влітку чоловічий капелюх служить надійним захистом від пекучих сонячних променів. Модні тренди: класична форма, широкі поля, соломка і текстиль в якості матеріалу. За будь-яких обставин краще вибирати головні убори світлих тонів із натуральних складових.Читайте також:
Модне чоловіче пальто: 10 стильних образів
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...