• Жіночі брюки: актуальні моделі 2014 року

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Субота, 13 вересня 2014 року
Брюки вже досить довго займають міцні позиції в жіночому гардеробі, бо є практичною та універсальною річчю на всі випадки життя. Ділова мода не обходиться без класичних брючних костюмів, а неймовірна кількість сучасних моделей допоможе урізноманітнити ваш повсякденний одяг. Як виглядають модні жіночі брюки в цьому сезоні?

Відповідно до останньої тенденції перевага буде віддана укороченим моделям брюк, завдовжки трохи вище щиколотки. Широкі шовкові брюки у вільному стилі — це модель, яка ще на початку минулого сторіччя завоювала стійку популярність у жіночій моді. Короткі брюки, бриджі затребувані в молодіжному середовищі. Останнім часом спостерігається бурхливий розвиток спортивних колекцій, тому комфортні спортивні штани актуальні в будь-якому комплекті. Джинси завжди в тренді, бо вдало доповнюють стиль casual.

Неймовірно популярним трендом цього року є брюки-скінні. Вони щільно облягають ноги, що робить їх схожими на другу шкіру (skin). Скінні особливо вдало виглядають на стрункій фігурці молодої дівчини.

Пропонуємо до вашої уваги актуальні моделі жіночих брюк цього сезону.

 

Читайте також:

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...