• Український тиждень моди доводить силу мистецьких традицій

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Середа, 22 жовтня 2014 року
У Києві з успіхом пройшли дні 35-го Українського тижня моди, де було представлено 74 дизайнери, і який відвідали близько 15 000 гостей. Чим же запам’ятався глядачам Ukrainian Fashion Week весна/літо 2015?

Напевно, яскравими видовищами на подіумах, де українські дизайнери не залишилися осторонь бурхливих процесів у країні та долучилися до відродження класичної української культури. Так у рамках 35-го Ukrainian Fashion Week презентували проект «Заквітчані» — акцію, покликану привернути увагу до національних традицій. У цьому проекті дизайнери брендів ANDRE TAN, LAKE, ELENAREVA, ELENA BURBA вільно фантазували на тему українського вінка, який так пасує українським дівчатам.

українська мода, Ukrainian Fashion Week, національний одяг, мода

KARAVAY. Фото: fashionweek.ua

Тиждень розпочався з показу бренду KARAVAY. Дизайнерка Ірина Каравай втілила у своїх образах бачення сучасної українки і при цьому вправно скористалася елементами національного українського костюму. Яскравими візерунками були оздоблені і пальта, і сукні. Особливо вирізнялися моделі з орнаментом «клітинка», де поєднання білого, червоного та чорного кольорів нагадали про традиційну українську вишивку. Лаконічний крій багатьох моделей, запозичений у класичних українських сорочок, плахт та спідниць, створив комфортне демократичне вбрання. Трендова «витинанка» також непогано виглядає в новій інтерпретації та додає свою родзинку до стильного образу.

українська мода, Ukrainian Fashion Week, національний одяг, мода

POUSTOVIT. Фото: fashionweek.ua

Колекцію бренду POUSTOVIT надихали весняні барви та невимушена атмосфера. Квітуча рослинність в якості принту та нескладні силуети скеровують до природності та розкутості. Авторський стиль Лілії Пустовіт можна визначити як «універсальний». Для своєї останньої колекції дизайнерка свідомо обрала мінімалізм та еклектичне поєднання стилів, що зараз набувають популярності у світових модних колах.

українська мода, Ukrainian Fashion Week, національний одяг, мода

VICTORIA GRES. Фото: fashionweek.ua

Victoria Gres — це бренд, заснований художником Вікторією Ґресь, яка багато років присвятила розробці авторських технологій фарбування та обробки тканин. У колекції ми бачимо використання вінтажного текстилю: мережива та гаптування. Вишукані моделі, створені завдяки суміші принтів та фактур, будують бездоганну композицію для образу витонченої жінки, яка може поєднати екстравагантність з елегантністю.

українська мода, Ukrainian Fashion Week, національний одяг, мода

ZALEVSKIY. Фото: fashionweek.ua

Яскраве шоу, що привертає особливу увагу, пропонує бренд ZALEVSKIY. Дизайнер бренду Олексій Залевський недарма отримав освіту в театрально-художньому закладі за спеціальностями художник-гример та художник-лялькар. «Король авангарду» української моди є не лише дизайнером своїх колекцій, але й блискучим постановником своїх показів. На його дефіле панує феєрія фантасмагоричних образів, що роблять колекцію непересічною та незрівнянною.

українська мода, Ukrainian Fashion Week, національний одяг, мода

JEAN GRITSFELDT. Фото: fashionweek.ua

Потішили своїми творчими здобутками і початківці. Дизайнер бренду Jean Gritsfeldt — це молодий авангардист Жан Гріцфельдт, який полюбляє дивувати публіку та створювати епатажний одяг. Фантазія митця необмежена, і можна пророкувати її подальший бурхливий розвиток.


Читайте також:
Модне вбрання на Тижні моди весна/літо 2015 в Парижі
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...