• Модне вбрання на Тижні моди весна/літо 2015 в Парижі

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Неділя, 5 жовтня 2014 року

У столиці моди Парижі проходить Fashion Week весна/літо 2015. У численних показах беруть участь як всесвітньовідомі кутюр'є, так і перспективні дизайнери, що тільки прокладають собі дорогу до модного Олімпу.

Шоу Corrie Nielsen

  Шоу Corrie Nielsen. Фото: Francois Durand/Getty Images

До вартих уваги можна віднести шоу Corrie Nielsen. Дизайнер Коррі Нільсен виросла у Флориді і Вашингтоні, але її завжди тягнуло до британського коріння. Тому, мабуть, натхнення для своїх колекцій модельєр знаходить в історії британської моди. У період з 2000 по 2006 рік вона працювала у легендарної Вів'єн Вествуд, чий вплив суттєво позначився на творчості Коррі. І вже в 2010 році світ моди почав звертати увагу на талант Нільсен, тоді вона отримала заслужену нагороду Fashion Fringe від Джона Гальяно.

Амбіційний проект Corrie Nielsen отримав свій логічний розвиток в авторській студії в Парижі, де створюється одяг від кутюр. Архітектурні форми стають улюбленою темою Коррі Нільсен. Об'єм, де драпірування відіграють неабияку роль, створює ілюзію глибини та руху. Елементи авангарду непогано поєдналися з суворою класикою в цій весняній колекції. Одяг з шифону та шовку, ефектна блискуча фактура будуть актуальні в наступному модному сезоні.
 

Шоу John Galliano

Шоу John Galliano. Фото: Francois Durand/Getty Images

Пропонуємо до вашої уваги моделі з інших показів паризького Тижня моди весна/літо 2015.


Читайте також:
Шоу Etro на Тижні моди весна/літо 2015 у Мілані

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...