• Мода по-індійськи: Lakme Fashion Week 2014

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Субота, 30 серпня 2014 року
В Індії стали вже традиційними покази Тижня високої моди. На індійські подіуми запрошуються як індійські дизайнери, так і всесвітньовідомі будинки моди. Західні дизайнери все більше шукають натхнення на Сході, запозичуючи оригінальний східний крій, розкішні тканини та унікальну вишивку. Індійська мода, що нещодавно була екзотикою, останнім часом зустрічається в нових колекціях найвідоміших марок, і навіть у таких метрів моди, як Armani і Gautier.

В Індії дуже популярні і свої власні індійські дизайнери, які вже мають свої будинки моди в Парижі. А на свої покази вони запрошують зірок Боллівуду в якості моделей.

Класичний «індійський» крій відрізняється простотою та лаконічністю – при цьому головне значення надається драпіровкам і якості тканини. Легкі шифонові туніки, «сарі» і «куртас» підкорили весь світ, а ювелірні прикраси неймовірно популярні серед західної богеми.

Пропонуємо до вашої уваги найцікавіші моделі таких індійських дизайнерів, як Amit Aggarwal, Anju Modi, Masaba, Rizwen Beyg і Out Hose на показах Lakme Fashion Week (LFW) Winter/Festival 2014 в Мумбаї.Читайте також:
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...