• Модні сумки Louis Vuitton: весна/літо 2015

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Вівторок, 7 жовтня 2014 року
У Парижі в рамках Fashion Week Womenswear весна/літо 2015 пройшов показ колекції Модного дому Louis Vuitton. Шоу виглядало як подорож на фантастичному космічному кораблі, і коли в залі згасло світло, стіни засвітилися та стали відеоекранами. «Прямо тут і зараз, Louis Vuitton збирається вивчити будь-яку частину Всесвіту» — такою заявою заінтригували глядачів.

Як бренд Louis Vuitton продемонстрував нам подорож реальностями сучасної моди, нагадавши також про 50-ті і 80-ті роки минулого століття. Блейзери, топи і ажурні сукні обов'язково потраплять до списку трендів, чим і потішать романтичних модниць. Смішні принти, запозичені з сувенірних наклейок для мандрівників, чудово виглядали на білих шкіряних спідницях та брюках. А оздоблені блискітками туніки загадково виблискували, надаючи футуристичний колорит дійству, що відбувається на подіумі.

сумки Louis Vuitton весна/літо 2015

Фото: Pascal Le Segretain/Getty Images

В будь-якій подорожі мандрівникові, звичайно, не обійтися без багажу. Сумки Louis Vuitton давно стали візитною карткою бренду і задають напрямок для модних тенденцій в області шкіряних аксесуарів.

сумки Louis Vuitton весна/літо 2015

Фото: Pascal Le Segretain/Getty Images

Пропонуємо до вашої уваги останню колекцію Louis Vuitton, що була представлена публіці на паризькому Тижні моди весна/літо 2015.



Читайте також:
Цікаві покази на Тижні моди весна/літо 2015 у Парижі
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...