• Модні новинки весна/літо 2015 від Valentino

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Субота, 11 жовтня 2014 року
Показ Модного дому Valentino на паризькому Тижні моди весна/літо 2015 запропонував усім поринути у славне історичне минуле Апеннінського півострова. Римські сандалі і шовкові туніки принесли модні новини з континенту, розташованого на берегах Середземного моря. Дизайнери передали глядачам весняний стан, створивши легкі витончені сукні, які підійдуть як дівчатам, так і зрілим жінкам.

Традиційний для цього бренду бароко був доповнений сміливими яскравими принтами і запаморочливою вишивкою, створеною вправними руками майстра. Ажурні моделі, здавалося, були виткані наче павутинка, чим і нагадали бабусині серветки та скатертини.

Пір'ям, бісером та стразами були прикрашені повітряні напівпрозорі сукні. Неймовірні тканини м'яко лягали у вишукані драпіровки на манекенницях. Були зроблені запозичення і з минулого століття. Міді-сукня в стилі сорокових із завищеною талією виглядала чудово. Весна та літо від Valentino, схоже, будуть поєднувати розкіш з максимальним комфортом, запрошуючи усіх на відпочинок до сонячної Італії.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...