• У китайських лікарнях 50% діагнозів ставляться помилково

  • Понеділок, 14 квітня 2008 року

Заступник завідувача санепідемстанції провінції Гуандун Ляо Сінбо на своєму блозі в Інтернеті написав, що в китайських лікарнях 50% діагнозів ставлять помилково, а після всебічної ретельної медперевірки відсоток помилкових діагнозів складає 30%.

Лікування в китайських лікарнях часто зазнає критики. Як повідомила газета «Сінсі шибао», Ляо Сінбо в своїй статті розповів, що в результаті досліджень, виявилося, що 50% діагнозів, які ставлять людям, що звернулися до лікаря в Китаї, помилкові. Якщо хворий ліг в лікарню і його оглянули декілька лікарів, а також обстежували за допомогою приладів, то з отриманих таким чином діагнозів 30% помилкових.

Особливо під час хвороб, пов'язаних з головним болем, пухлинами в мозку і так далі,  помилкові діагнози ставлять у 70-ти випадках із 100. Коли у людини болить або паморочиться голова, то дуже важко за допомогою приладів визначити причину, у такому разі лікарі зазвичай спираються на свій досвід. Щоб уникнути помилкового лікування, Ляо Сінбао радить сходити на прийом до двох лікарів у дві різні лікарні. Це найпростіший спосіб.

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...