ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

100 мільйонів китайців вийшли з компартії

Велика Епоха
Пан Чень Юнлінь, колишній китайський дипломат виступає на мітингу в Сіднеї. Фото Shar Adams/The Epoch Times
Пан Чень Юнлінь, колишній китайський дипломат виступає на мітингу в Сіднеї. Фото Shar Adams/The Epoch Times
У травні 2008 року в Китаї під час землетрусу завалилися будівлі шкіл у повіті Веньчуань провінції Сичуань в результаті чого 10 тисяч школярів загиблих під їх уламками. Як виявилося, тендітні будівлі шкіл, на відміну від будівель партійних організацій, були побудовані з грубим порушенням норм та з дешевих матеріалів.

Батьки загиблих дітей спробували, притягнути до відповідальності корупціонерів, які нажилися на крадіжці будматеріалів при побудові цих шкіл. Однак замість розслідування причин трагедії, представники компартії, заарештовували найактивніших батьків, які наполягали на такому розслідуванні, а одного з них ув'язнили.

Аналогічна ситуація трапилася в тому ж році пов'язана з отруєнням 300 тис. дітей і новонароджених сухим молоком для дитячого харчування. За офіційною статистикою шість із них померли. Батько, який втратив свою дитину і намагався захистити свої права і права інших постраждалих батьків у підсумку опинився у в'язниці.

Неможливість захистити свої права, коли це стосується «обличчя компартії» Китаю, тільки частина айсберга - реалій правління комуністичного режиму у Піднебесній. Цей айсберг змусив китайців з усіх прошарків суспільства і у всіх куточках країни зневіритися в світле комуністичне майбутнє. Існуючий образ китайського комуніста - це грабіжник, кар'єрист і перелюбник.

Факти кажуть самі за себе

Міжнародний центр допомоги по виходу з комуністичної партії Китаю (МЦПВКПК) на сайті http://tuidang.epochtimes.com дозволяє всім бажаючим опублікувати заяву про вихід з лав компартії Китаю (КПК) та її організацій. Нещодавно за підрахунками сайту кількость громадян, що вийшли з лав КПК станом на 7 серпня досягло круглого числа - кількість заяв про вихід з компартії та її організацій сягнуло 100 млн 5 тис. 934 чоловік.

Розподіл такий:

Вихід з лав комуністичної партії Китаю - 36,6%, 36 млн 602 тис. 172 чоловік;
Вихід із комуністичної спілки молоді - 22,9%, 22 млн 901 тис. 359 осіб;
Вихід з лав піонерії: 25,7%, 25 млн 701 тис. 525;
Не вказано конкретно - 14,7%, 14 млн 700 тис. 872 чоловік.

Один з редакторів веб сайту tuidang.epochtimes.com каже, що більшість людей розмістили свої заяви під псевдонімом, але є й такі, які використовували свої справжні імена.

Більшість китайців глибоко ненавидять компартію


І Жун (Yi Rong), президент МЦПВКПК, повідомив, що те 100 мільйонів вийшли з КПК та її організацій, говорить і про широку популярность руху розриву з компартією, що стало початком пробудження китайців по всій країні.

І Жун вважає, що все більше китайців, дізнавшись про злу природу компартії, можуть тверезо оцінити діяльність КПК, тому число людей, готових порвати з КПК, зростає. "Зараз багато китайців уже не бояться КПК. Страх репресій, розв'язаних КПК, залишився позаду. Багато людей вийшли з лав компартії та її організацій, вказали свої справжні імена і відкрито засудили КПК", - каже І Жун.

Багато людей у глибині душі ненавидять компартію, перемігши свій страх, вони розірвали всі зв'язки з КПК, щоб не нести відповідальність за злочини, вчинені під приводом досягнення комуністичних мрій. Залякуючи людей, маніпулюючи їх свідомістю, компартія поширює свій контроль. Якби люди перестали боятися КПК, комуністи більше не могли б їх контролювати, каже І Жун, - у майбутньому ще більше людей вийде з лав КПК та її організацій. Компартію Китаю найближчим часом розпустять. Таки чином, досягнувши критичної межі, КПК природно дійде до свого кінця.