• Китайці масово повертаються додому: незабаром найбільше китайське свято

  • Вівторок, 17 лютого 2015 року
Наближається китайський Новий рік, а це означає, що у Китаї просто зараз відбувається найбільша у світі міграція людей. Китайці вважають своїм обов'язком у цей час побути зі своєю родиною, повідомляє телеканал NTD.

Сотні мільйонів людей, що працюють далеко від дому, поспішили на вокзали. Згідно з офіційними прогнозами, цього року на свята автотрасами та залізницями країни китайці здійснять 2,8 млрд поїздок.

«Звісно, я схвильований. Неважливо, де ти, неважливо, скільки заробив за останній рік — на Новий рік за місячним календарем усі їдуть додому. Мої батьки і діти — вдома. Не бачив їх рік. Нас немає вдома цілий рік, і Новий рік — єдиний час, який ми проводимо із сім'єю. Тому мені потрібно додому», — каже уродженець провінції Аньхой, який працює у Пекіні.

Територія Китаю становить майже 10 млн кв.км. Багатьом жителям країни, аби дістатися до рідних, доводиться долати величезні відстані і здійснювати кілька пересадок протягом кількох днів. Окремим складним завданням є купівля квитка.

«Переживав щодо погоди та квитків. У новорічний період у дорогу вирушає багато людей, тому квитки купити складно. Друг забронював мені їх через інтернет. Я працюю, немає часу стояти у чергах», — розповів житель провінції Шаньсі, який працює у провінції Гуандун.

Пасажирів потягів очікується на 10% більше, ніж за той самий період минулого року. По всьому Китаю додатково пустили близько 500 поїздів, у тому числі 38 — зі столиці Китаю.

Вдвічі зростає і кількість пасажирів на внутрішніх авіарейсах.

Новий рік за місячним календарем цього разу припадає на 19 лютого. Здавна це найтриваліше свято у Китаї та інших країнах Східної Азії. Його відзначають цілих два тижні.


Читайте також:
Що принесе китайський Новий рік Кози?
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...