• У Китаї суддя потрапив до в'язниці за те, що почав практикувати Фалуньгун

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Середа, 9 липня 2008 року
 

Лі Децзюнь був головним суддею суду Хунчі провінції Ляонін. Після слухання кількох справ проти послідовників Фалуньгун він сам почав практикувати Фалуньгун. У червні 2006 р. його заарештували, а в лютому 2008 р. його засудили до 3 років позбавлення волі. Зараз він перебуває в центрі ув'язнення Управління залізниці Даляня.

Лі Децзюнь народився 4 листопада 1954 р. У 1999 р., коли китайська компартія (КПК) почала переслідувати Фалуньгун, він був призначений директором Управління розслідування політичних справ у суді Хунчі, що перебуває під юрисдикцією районного суду Ганьцзінцзи м. Далянь провінції Ляонін. Він був на слуханні великої кількості справ проти послідовників Фалуньгун. Йому здалося дивним те, що жоден із послідовників Фалуньгун, що поставали перед судом, не визнавав себе винним. Саме це і викликало в ньому бажання більше дізнатися про Фалуньгун.

Він прочитав книги Фалунь Дафа, зміст яких надзвичайно зацікавив його, і незабаром сам став послідовником цієї практики. Він навіть повісив у себе в кабінеті на стіні кілька канонів, узятих із книг Фалуьгун, що розповідають про те, як важливо бути високоморальною й справедливою людиною.

21 червня 2007 р. близько 10-ти чоловік із комітету національної безпеки м. Далянь заарештували суддю Лі.

Його дружина не працювала, а дочка вчилася в дев'ятому класі. Тому його арешт поставив дружину і дочку в дуже скрутне фінансове становище. Мати Лі, якій було близько 80-ти років, не змогла перенести сильного стресу, викликаного арештом сина, і померла наприкінці 2007 р.

У грудні 2007 р. суд Пуланьдянь м. Даляня засудив Лі Децзюня до 3-х років в'язниці. Лі не визнав себе винним і подав апеляцію. Наприкінці лютого 2008 р. суд середнього рангу м. Далянь, розглянувши його апеляцію, визнав первинний вирок правильним і законним.

Чиновники КПК намагалися застосувати до нього різні методи психічної дії. Вони докоряли Лі за те, що він зруйнував свою сім'ю і що через нього померла його мати. З одного боку, вони прикидалися, що співчувають його сім'ї, і казали, що насправді доказів проти нього не достатньо для такого вироку. А проте, з іншого боку, вони обдзвонили його керівників, колег і друзів, примушуючи їх умовити Лі визнати себе винним і написати «лист розкаяння». При цьому вони казали, що як тільки він зробить це, то зможе возз'єднатися із сім'єю, зберегти посаду і повернутися на колишнє місце роботи. Проте суддя Лі й далі наполягає на своїй невинності та вимагає звільнення.

За матеріалами minghui.org

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...