• Житель Китаю отримує заряд бадьорості від струму

  • Вівторок, 30 січня 2007 року
 
 
Китай - незвичайний чоловік з міста Дацин провінції Хейлунцзян може запалити електролампочки, торкаючись до проводів що знаходиться під напругою 220 вольт. Коли через нього проходить струм, він не відчуває ніякого болю або судом, а натомість відчуває заряд бадьорості. Він навіть може робити теплопровідний (діатермічний) масаж людям, управляючи напругою.

Згідно з Пекінським Науково-технічним звітом Ма Сянан може ремонтувати електричний ланцюг голіруч; він не дотримує ніяких правил безпеки. Він може тримати позитивний дріт в одній руці і негативний дріт в іншій, а лампочка горітиме.

 
Після одного випадку 15 років тому Ма зрозумів, що він несприйнятливий до ударів електричним струмом, навпаки, струм дає йому силу.

Того дня 15 років тому він дивився телевізор зі своєю дружиною, коли телевізор перестав показувати після раптового спалаху світла. Він вибіг на вулицю, щоб перевірити проводку і побачив зламаний старий дріт під карнизом. Він схопив його і смикнув кілька разів, але раптом виявив, що лінія була під напругою.

Ма був збитий з пантелику і здивувався, чому він нічого не відчув, торкаючись лінії під напругою? Він сміливо вирішив спробувати ще раз доторкнутися до дроту і виявив, що несприйнятливий до електрики.

Він не відчував ніякого болю або судом коли отримував розряд струму, натомість він відчував себе комфортно. Насправді, він насолоджувався цим відчуттям і навіть приохотився до  поразок електричним струмом.

Час йшов, і він виявив, що міг контролювати силу напруги, що проходила через його тіло, і робити теплопровідний масаж, в якому високочастотний електричний струм використовується, щоб розігріти глибокі мускульні тканини.

Електрик пан Ван сумнівався щодо цього феномена. Виходячи зі свого досвіду, Ван припускав, що це неможливо. Він використав вольтметр, щоб остаточно переконатися: чи була напруга на тілі Ма дійсно не меншою 220 В. За результатами перевірки було зроблено висновок, що він в змозі витримати 220 В без будь-якогї шкоди своєму тілу.

Ма також зазнав серії тестів у фізичній лабораторії Промислового Університету в Хаербінь. Результати випробувань показали, що опір його тіла був у сім - вісім разів вищим, ніж у звичайної людини.

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...