• Жорстоке поводження, якого зазнали християни у в'язниці в Сіньцзяні

  • Четвер, 14 грудня 2006 року
 
Як стало відомо China Aid Association, Inc, християнські послідовники, про яких раніше повідомлялося, що 20.10.2006 р. вони були арештовані і поміщені міліцією селища Чиншуйхе волості Хочен міста Ілі округу Сіньцзян, 26 листопада всі вони були звільнені. Їхні імена: брат Лю Юаньчи, брат Лі Баомін, брат Лю Мінсян і брат Тан Дефу. Вони були поміщені в центр попереднього затримання рівно на 32 дні. До них там 14 днів були ув'язненні брат Оу Янлянь і дві сестри. Після їхнього звільнення міліція не видала їм ніяких свідоцтв того, що вони були поміщені та були випущені.

Зараз четверо братів, які були звільнені, перебувають на лікуванні в лікарні, оскільки під час ув'язнення вони зазнавали жорстокого поводження й побиття. Згадуючи про пережите, вони розповідають: "Ми пробули в ув'язненні 32 дні, і нас били всі ці 32 дні. Нас били вранці, удень і ввечері! Нас били, коли ми їли і коли не їли! Нас били, коли їли багато, і коли їли мало! Нас били, коли ми йшли в туалет і коли не йшли в туалет!" До того ж злочинці самі казали, що так ставитися до цих братів їм наказали наглядачі.

Особливо сильних знущань зазнав Тан Дефу. Його спеціально помістили в одну камеру з гомосексуалістами, тому він не тільки зазнав побиття злочинців, але також і сексуальне насильство й наругу. Сам Тан каже, що якби він пробув там ще кілька днів, то, можливо, уже не вийшов би звідти живим.

Голова China Aid Association, пан Фу Сичу каже: "Як же можна терпіти, бачачи таке ставлення до літньої людини, такої як брат Тан, якому вже більше 60-ти років! Ми закликаємо владу Сіньцзяну провести детальне розслідування інциденту ув'язнення віруючих, і притягти до відповідальності тих, хто здійснював ці знущання над людьми".

China Aid Association уже направила людей в Аньхой і Сіньцзян відвідати братів і сестер, які зазнали мук, надати їм фінансову підтримку, а також просить їх надалі підтримувати зв'язок з Асоціацією.

Версія китайською: secretchina.com

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...