Вівторок, Чер 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Велика кількість практикуючих Фалунь Дафа була перевезена до округу Ваньчжоу

Понеділок, 22 травня 2006 року
Epoch Times | Epoch Times

Примітка редакції: «Жеміньбао» (Reminbao) недавно опублікувала статтю, засновану на повідомленні одного джерела всередині КПК. Унаслідок того, що зміст даного повідомлення дуже важливий, «Велика Епоха» вважає за необхідне розповісти про це нашим україномовним читачам.

Звістка про масове переміщення практикуючих Фалуньгун у Китаї підтверджує повідомлення військового лікаря у відставці про таємні табори, де ув’язнено десятки тисяч практикуючих Фалуньгун.

Згідно з джерелом на материковому Китаї, минулого тижня міністр державної безпеки китайської Комуністичної Партії (КПК) Чжоу Юнкан (Zhou Yongkang) літав в округ Ваньчжоу, місто Чунцин (Chongqing) провінції Сичуань (Sichuan). Він провів два дні секретних нарад у партійній школі окружного комітету КПК у Ваньчжоу. На нараді в школі були присутні всі важливі представники КПК різних щаблів влади.

Відповідно до повідомлення «Жеміньбао», на початку квітня (приблизно 7 квітня), озброєна охорона перемістила у Ваньчжоу групу невідомих осіб. Свідки повідомили, що ті були не карними злочинцями в звичайному тюремному одязі. Є точна інформація, що вказує: це були таємно заарештовані практикуючі Фалуньгун. Схоже, що ці переміщення тривають досі.

Округ Ваньчжоу - майже 300 кілометрів від міста Чунцин (Chongqing), вище за три ущелини річки Янцзи (Yangtze). Там є декілька великих в'язниць, зокрема, в'язниця «Три Ущелини», і покинута шахта, що використовується для розміщення ув’язнених. Там також є великий підземний ядерний військовий комплекс. Вся місцевість оточена горами. Туди веде тільки одна дорога.

Згідно з джерелами, Чунцин - "тил", вибраний КПК (під час війни). Там розташовані знамениті великі військові шпиталі, подібні до Південно-західного шпиталю, лікарня Дапін (Daping), лікарня Синьцяо (Xinqiao), плюс Третій Військовий Медичний Університет і інші великі медичні дослідницькі центри, які знаходяться під контролем КПК.

Джерело вважає, що всі свідки операцій вилучення органів з живих людей (переважно, це практикуючі Фалуньгун) таємно переводяться в ці місця, щоб не дати їм можливості викрити звірства, скоєні КПК. Новий концентраційний табір - організований таємно в підземному ядерному військовому комплексі. І всі ці свідки знаходяться під загрозою знищення будь-коли.

Джерело повідомляє, що Чжоу Юнкан побував у Ваньчжоу, щоб провести секретну нараду. І дуже ймовірно, що основною темою наради було: як "ефективно використовувати" практикуючих Фалуньгун, таємно ув’язнених в підземному військовому комплексі.

Старший військовий лікар в місті Шеньян (Shengyang), не дивлячись на загрозу для свого власного життя, повідомив «Великій Епосі» про те, що китайські військові були головними винуватцями в злочинах з вилучення органів у живих практикуючих Фалуньгун.

Він сказав, що багато лікарень, пов'язаних з військовими, роблять операції з вилучення органів у живих практикуючих Фалуньгун самостійно і дуже багато. Для знищення матеріалів і тіл, навіть для кремації живих тіл, потрібне схвалення військових наглядачів. Військові наглядачі мають право застосовувати насильство при арешті, ув'язнювати і страчувати будь-якого лікаря, поліцейського, військового поліцейського і науково-дослідний персонал, якщо інформація просочиться. Повноваження військовим наглядачам - військовому персоналу або учасникам військових досліджень - дає Центральна Військова Комісія КПК.

Лікар вказав, що система вилучення органів повністю контролюється військовими. Знаходячись під контролем військових, навіть державні відділи не можуть вести облік операцій. Військовий контроль підвищив рівень секретності операцій з вилучення органів у живих практикуючих Фалуньгун, і спроби отримати будь-яку інформацію про це стали просто неможливими. Тому ми повинні звернути серйозну увагу на діяльність військових структур. Це - справжні концентраційні табори.

Велика Епоха (The Epoch Times)

 

 

Comments   

загрузка...