• Вчителі п'яти середніх шкіл були побиті міліцією за те, що пішли до влади з колективною апеляцією

  • Четвер, 10 січня 2008 року
 
Декілька сотень вчителів п'яти середніх шкіл в районі Лінлін м. Юнчжоу провінції Хунань 8 січня близько 9 години ранку пішли до місцевої влади з колективною апеляцією. Вони висунули вимоги ставитися до них так само, як і до інших держслужбовців. В результаті влада викликала понад 60 озброєних міліціонерів, які оточили працівників освіти і побили їх. Після чого влада направила представників відділу освіти і фінансів, щоб вони провели з вчителями бесіду.

Вчитель середньої школи №7 на прізвище Сунь розповів, що близько 200-300 вчителів із п'яти шкіл зібралися і пішли до місцевого відділу прийому звернень громадян. Там до них вийшов один чиновник, який став дуже злісно їх лаяти, після чого по його команді прибуло більше 60-ти озброєних міліціонерів, які почали бити вчителів. В результаті у деяких вчителів був розірваний одяг, інші отримали легкі поранення.

Як розповідають самі вчителі, недавно місцева влада ухвалила рішення виплачувати держслужбовцям допомогу, але щодо працівників сфери освіти, цю допомогу отримали тільки вчителі початкових шкіл, тому вони і звернулися до влади з апеляцією, щоб відстояти свої законні права. 9 січня вчителі всіх шкіл району не пішли на уроки.

Через перешкоди з боку міліції, вчителям не вдалося пройти в будівлю місцевого керівництва. Аж до 12 години дня ніхто з чиновників не вийшов на зустріч до них. Після чого прийшли директори їхніх шкіл і покликали їх повернутися в школи, сказавши, що в другій половині дня для вчителів буде проведено збори, за участю представника відділу освіти і фінансів.

Після зборів вчитель Сунь сказав, що результату практично ніякого не немає, їм так і не дали відповіді чи якихось обіцянок виконати їхні вимоги. На зборах вчителі висловили представникам влади свою думку і вимоги, сказавши, що поки їхнє питання не буде вирішене позитивно, вони не підуть на уроки.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...