• КПК збирається заблокувати доступ до YouTube та інших сайтів з відеороликами

  • Вівторок, 8 січня 2008 року
 

Китайська влада оголосила, що більше не потуратиме «розповсюдженню занепадницьких думок», тому всі сайти, які публікують приватні відеоролики, повинні отримати дозвіл влади. Відеоролики буде дозволено публікувати тільки на державних сайтах. Це означає, що доступ до закордонних сайтів, таких як YouTube в Китаї буде закритий.

Як повідомлялося в англійських ЗМІ 3 січня, китайське головне управління телерадіомовлення видало нові правила, згідно з якими «сайти, які надають послуги з публікацій приватних відеороликів, повинні служити народу і дотримуватися основоположних принципів моральності суспільства». Уряд більше не потуратиме «розповсюдженню занепадницьких думок» і, починаючи з кінця січня, тільки державні сайти або   компанії-утримувачі сайтів, що знаходяться під контролем уряду, можуть публікувати у себе на сайтах приватні відеоролики.

Згідно з новими правилами, всі ці компанії   повинні строго нести відповідальність за безпеку держави і охорону здорового середовища в просторі Інтернет, не публікувати відеороликів, які завдають шкоди престижу країни.

Представник сайту YouTube виразив свою стурбованість такими діями китайської влади, оскільки їхній сайт тепер може втратити 150 млн. потенційних відвідувачів (саме така кількість користувачів Інтернету в Китаї).

На сьогоднішній день в Китаї є понад 500 сайтів, що надають послуги з публікацій приватних відеороликів. Китайська влада продовжує здійснювати політику строгого контролю передачі інформації, намагаючись будь-якими способами присікти розповсюдження, так званої чутливої для уряду інформації. У Китаї працюють близько 30-и тисяч Інтернет-поліцейських, основне завдання яких   полягає у відстежуванні інформації в Інтернеті. Щоб на китайському сайті відкрити свій блог, потрібно обов'язково реєструватися під своїм справжнім ім'ям тільки на сайтах, що отримали дозвіл на свою діяльність від уряду.

Чжоу Чен. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...