• У Пекіні зафіксовано рекорд високої температури у цей час року за останні 167 років

  • Понеділок, 12 лютого 2007 року
 

Питання глобального потепління є дуже важливим у всьому світі. Постійно надходять повідомлення про різні незвичайні погодні явища з різних кінців земної кулі. У континентальному Китаї також виникли зміни клімату в декількох містах.

Офіційне інформаційне агентство КПК "Сіньхуа" повідомило, що температура в різних районах країни вища, ніж була в минулі роки, лід у деяких притоках річки Хуанхе в північному районі розтанув набагато раніше, ніж звичайно.

У лютому цього року в Пекіні погода дуже тепла, 4-го лютого температура була +12,8 градусів, це найвища температура за останні 30 років. 5-го лютого температура в Пекіні досягла +16 градусів, такої високої температури не бувало за останні 167 років. Жителі Пекіна, які завжди одягали теплий зимовий одяг, зараз одягнені дуже легко.

Незвичайна  зміна клімату вплинула також і на бізнес комерсантів. Пуховики залежуються на прилавках, торговці роблять на них великі знижки, щоб продати. Деякий зимовий одяг також сильно подешевшав, буквальні до декількох юанів. Один бізнесмен сказав, що кількість продажів пуховиків знизилася на 20%  в порівнянні з минулим роком. Чимало магазинів помістили оголошення про розпродаж пуховиків із знижкою  50%.

У Пекіні один за іншим закриваються великі катки. У м. Харбіні також спостерігається найтепліша температура за останні 50 років. Крижані скульптури почали танути. У місті Алетай провінції Сіньцзян  де розташований великий лижний курорт, минулого року в середньому щодня було більше ста приїжджих, а зараз щодня тільки близько 10 чоловік.

За неповною статистикою минулого року в Китаї через кліматичніх та інші природні лиха загинуло 2704 людини, а економічний збиток склав 212 млрд юанів. Основним чинником, що викликав глобальне потепління, є діяльність людини.

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...