ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пристрасть до Інтернет-ігор призвела до жахливої трагедії

Велика Епоха
 
Фото: PETER PARKS/AFP/Getty Images
Фото: PETER PARKS/AFP/Getty Images
КИТАЙ. Вранці 27 січня  житель Пекіна, який сильно захопився інтернет-іграми, розлютившись вбив свого 18-річного сина за те, що той відмовився надати йому комп'ютер для гри.   

Згідно з повідомленням «Beijing News» кров з шостого поверху досягла першого. Один з мешканців цього будинку сказав, що почув шум на сходах рано-вранці, вийшов подивитися що трапилося і був уражений побаченою трагедією.

Як повідомляється, вночі Ляо постукав у двері кімнати свого сина і запитав, чи може він увійти, щоб пограти на комп'ютері. Син відповів відмовою. Спалахнула суперечка, в гніві Ляо силою ввірвався до нього і сварка стала набувати жорсткого характеру. Ляо схопив ніж і накинувся на сина. Його дружина подзвонила  в міліцію і швидку допомогу, але до їх приїзду Ляо зумів сховатися.

Його син знаходився в критичному стані: рани були з двох боків шиї, а головна артерія була перерізана, через що він втратив багато крові і трохи згодом помер у лікарні. Його мати була така шокована цією подією, що навіть не могла плакати. Пізніше батько здався міліції. Сусіди сказали, що часто могли чути сварки посеред ночі, які лунали з квартири Ляо.

Ляо був колишнім службовцем поштового відділення. Кілька років тому він втратив роботу, що викликало в сім'ї численні фінансові труднощі. З того часу як Ляо став безробітним, він ставав все більш дратівливим і жорстоким. Близько року тому Ляо дуже захопився інтернет-іграми і витрачав на
це багато часу та грошей. Його дружина і син часто сперечалися з ним через це. Сусіди багато раз намагалися зупинити їх сварки.

Версія англійською