• Турист став очевидцем кровопролиття на площі Тяньаньмень

  • Четвер, 22 лютого 2007 року
 

9 лютого туристи стали свідками несподіваного нападу групи поліцейських на чоловіка, який сидів на траві на площі Тяньаньмень, повідомляє веб-сайт Minghui.net.

Напад тривав усього кілька хвилин. Але коли він закінчилося, на місці, де відбувалося побиття, залишилася велика калюжа крові.

Турист, який повідомив про те, що трапився, опівдні приїхав на площу Тяньаньмень разом із двома друзями. На іншій стороні площі на траві спокійно сидів чоловік.

Зненацька до нього підбігли кілька поліцейських і оточили його. Поліція притиснула чоловіка до землі і почала бити ногами. Від побоїв людина впала на землю.

Під час нападу представники озброєної поліції оточили місце події, не дозволяючи нікому зі сторонніх глядачів наближатися.

Після того як поліція припинила бити чоловіка, під'їхала патрульна машина, в яку поліцейські кинули потерпілого. Калюжу крові, яка залишилася на землі, вони прикрили білим папером.

Трохи пізніше прибула машина швидкої допомоги, в яку поліцейські перетягнули потерпілого з патрульної машини.

Незабаром після цього три співробітники поліції, переодягнені в цивільне, привели двох робітників, які несли із собою швабру, мітлу й відро з водою. Вони відразу ж почали чистити місце події. Один із поліцейських підняв із землі білий папір, який лежав на калюжі крові, і викинув його у відро для сміття. Під папером добре були видно сліди крові.

Робітники швидко змили водою плями крові із землі. Мітла й відра для сміття, якими користувалися прибиральники, дуже замазалися кров'ю.

Один із переодягнених поліцейських уважно спостерігав за тим, як відмивають криваві плями.

Весь процес забрав усього чотири-п'ять хвилин від моменту, коли чоловіка тримали на землі до прибуття швидкої допомоги. Але за цей час несподівано з'явилася велика калюжа крові.

За повідомленням веб-сайту Minghui.net, чоловік, якого жорстоко побили, був, імовірно, послідовником Фалуньгун. Багато місцевих послідовників виконують вправи Фалуньгун на площі Тяньаньмень, щоб виразити протест проти необґрунтованого переслідування Фалуньгун китайським комуністичним режимом.

Чжоу Чен. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...