• Тайванські бізнесмени наймають охоронців у Шаоліні

  • Вівторок, 17 квітня 2007 року
 

За повідомленням сайту «Женьмінбао», південна китайська провінція Гуаньдун, один з небагатьох районів, де почалися так звані «реформи». У ній бізнесменів з Гонконгу, Тайваню і Макао більше, ніж в інших провінціях. Але кримінальна обстановка в Гуаньдун набагато гірша.

Вбивства, пограбування і крадіжки трапляються тут гнітюче регулярно. Випадків пограбувань і крадіжок так багато, що того, хто викликає  міліцію, вона звинувачує «у марних витратах громадських ресурсів». У поліції просто немає сил розкрити всі такі справи.

Гонконзька газета «Економіка» повідомила, що вже багато разів траплялися вбивства бізнесменів з Тайваню, і, через небезпечне середовище, дуже багато хто з них вважає за краще найняти своїми охоронцями майстрів Шаоліня.

Деякі бізнесмени особисто їдуть у провінцію Хенань, де знаходиться монастир Шаолінь, і запрошують майстрів У-шу працювати в їхніх організаціях. На думку цих бізнесменів, є надія, що майстерність шаолінських ченців може відлякати злодіїв і грабіжників. Хоча зарплата таких майстрів у 2 рази вища, ніж у звичайної охорони, бізнесмени вважають, що справа того варта.

Газета пише, що насправді, в Китаї дуже велика потреба в охороні та охоронцях. Провінція Хенань вже стала базою для їхньої підготовки. Лише навколо Шаоліня, відкрито понад 600 шкіл У-шу, в яких навчається понад сто тисяч чоловік.

На думку автора статті, причина такої великої потреби в охороні і охоронцях в тому, що в нинішній період поліція вже перетворилася на інструмент влади для придушення свого народу, а не займається справами його безпеки.

Китайська версія статті

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...