• У провінції Ляонін знайдені нащадки Чінгісхана

  • Середа, 11 квітня 2007 року
 

Згідно з родоводом більш ніж сторічної давності, можна припустити, що нащадки Чінгісхана живуть у м. Чаояні, на північному сході Китаю в провінції Ляонін. Експерти вважають, що сім'я Бao - це нащадки 20-го покоління внука Чінгісхана, офіційне звання якого в китайській історії - Юань Тайцзу (великий предок династії Юань).

Як повідомляє "Chinese Business Morning", сім'я Бао недавно зробила  надбанням громадськості дорогоцінні історичні документи, яким понад тисяча років, на трьох різних мовах: монгольській, маньчжурській і китайській. Серед старовинних документів, що зберігаються в секреті, - «Родовід Бао», який розкриває той факт, що рід Бао Гуанвень з міста Чаоян є нащадком Золотої сім'ї Чінгісхана.

Мати Бао Гуанвеня сказала, що родовід був виявлений абсолютно випадково, коли в 2002 році вона прибирала в сараї у дворі.

Родовий маєток сімейства Бао розташований в Хух-Хото - автономному окрузі у Внутрішній Монголії. Пізніше вони переселилися в Тумоте Юці, Внутрішня Монголія.  Вони слідували строго ієрархічній шлюбній системі, яка припускала, що аристократи роду Бао можуть одружуватися або виходити заміж тільки за представників роду Цзасаке (глава роду).

Один факт спантеличив дослідників: ці документи добре збереглися, враховуючи те, що впродовж сторіч вони не знаходилися в спеціальних умовах.

Фен Іжань. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...