• Спішне видалення органів і знищення свідків продовжується

  • Понеділок, 10 квітня 2006 року
 
За повідомленням, опублікованим дослідницькою групою, всі в'язні секретного підземного концтабору Суцзятунь були спішно переміщені.

У заяві від 8 квітня Об'єднаний комітет з розслідування злочинів у секретному концентраційному таборі Суцзятунь і фактів переслідування Фалуньгун у Китаї (The Integrated Committee to Investigate the Secret Sujiatun Concentration Camp and the Facts of the Persecution of Falun Gong in China (ICISSCC-FPFGC)) заявив, що це було зроблено для того, щоб приховати всі свідоцтва злочинів.

Нещодавно закордонні журналісти і слідчі таємно відправилися у Суцзятунь. Проте Комітет громадської безпеки китайської компартії відправив туди спецагентів, що з'явилися у великих кількостях навколо «шпиталю» і місцевого залізничного вокзалу; вони маскувалися під перехожих, продавців, велосипедистів, вводячи в оману журналістів і дослідників.

Комітет з розслідування вимагає міжнародного розслідування

У своїй заяві Комітет з розслідування звернувся до міжнародного співтовариства з тим, щоб негайно прийняти надзвичайні заходи, зупинити різанину і розслідувати злочини, що відбуваються всюди у трудових таборах КНР.

Крім того, практикуючі Фалуньгун вимагають, щоб Комуністична партія Китаю відкрила для представників міжнародного розслідування всі трудові табори, де перебувають в ув‘язненні учні Фалуньгун.

Таємна змова лікарень і трудових таборів

Згідно джерел із КПК, лиходійства з видалення органів у живих учнів Фалуньгун і спалювання їх тіл мали місце всюди у трудових таборах Китаю. Лікарні, місцеві Комітети громадської безпеки і воєнізована поліція знаходяться у таємній змові з компаніями, що торгують людськими органами.

Обрані для видалення органів люди – це послідовники Фалуньгун, селяни, представники низьких соціальних шарів суспільства, безробітні, безграмотні або повністю ізольовані від членів їх сімей. Необмежене видалення органів досягло максимуму у 2001-2003 рр.
Відтоді, як у 2002 році колишній лідер КПК Цзян Цземінь офіційно пішов з свого поста, переслідування компартією Фалуньгун зіткнулося з тиском, як міжнародних груп, так і самої партії. Відтоді масштаби видалення органів у послідовників Фалуньгун або зменшилися, або цей процес став ще більш засекреченим.

У головних примусових трудових таборах кількість затриманих коливається від 5 до 20 тисяч чоловік.

За інформацією з примусових трудових таборів в Китаї, значні табори, у яких затримані учні Фалуньгун, переповнені, у кожному знаходиться від 5 до 20 тисяч чоловік. Люди, що знаходилися з 2001 року у Суцзятунь, були переведені з різних таборів, тому що ті були переповнені.

Більшість людей, вибраних для видалення органів, були з сільської місцевості, безробітні, безграмотні або ті, хто не мав контактів із своїми сім'ями. Після проведення аналізів крові і виявлення відповідних «донорів», їх вбивали в день проведення операції з пересадки.

Ніхто не повертався звідти живим.

Ці злочини мали місце у примусових трудових таборах майже всіх китайських провінцій. Все ще невідомо, скільки ж учнів Фалуньгун було знищено за 2001-2003 рр. У тих хто пройшов аналіз крові і був переведений потім у місця, подібні Суцзятунь, які оперативно поставляють органи для пересадки, не було ніякої надії вижити.

За свідченнями очевидця, який відкрив світу існування Суцзятунь, там знаходилося близько 6000 чоловік. Але на той час, як він залишив «лікарню» у 2004 р., число їх зменшилося приблизно до 2 000. Більше 4 000 учнів Фалуньгун спалили у крематорії після того, як у них видалили необхідні органи.

Починаючи з липня 1999 року, коли КПК почала переслідувати Фалуньгун, багато послідовників зі всіх кінців Китаю один за іншим відправлялися з апеляціями до центрального уряду. Вони організовували мирні протести на площі Тяньаньмень, звертаючись до уряду і громадськості і роз'яснюючи мирну природу Фалуньгун, сподіваючись зупинити переслідування і повернути законне право слідувати своїй вірі.

За офіційними даними, тоді було близько 100 млн. чоловік, які займалися у Китаї Фалуньгун. До 2001 р., за приблизними оцінками, з мирними зверненнями до уряду у Пекіні побували 700 000 учнів Фалуньгун. Однак всі протести і звернення, блокувалися владою, і площа Тяньаньмень стала місцем масових арештів учнів Фалуньгун.

Їх незаконно затримували, викрадали, жорстоко били або мучили до смерті. Багато з них, виїхавши з будинку, так і не повернулися, і досі про них нічого невідомо. Компартія Китаю почала проводити політику покарання всіх, хто був пов'язаний з практикуючими Фалуньгун, що проводили мирні апеляції.

Тому, щоб не завдавати неприємності керівникам на роботі, місцевій міліції, друзям і родичам, при арешті вони відмовлялися називати свої імена і адреси за якими вони мешкають. Таким чином, неможливо точно визначити, скільки учнів Фалуньгун відправилося до Пекіна, скільки було арештовано і пропало без вісті.

Таємні арешти величезної кількості учнів Фалуньгун і наказ Цзян Цземіня "зганьбити їх репутацію, розорити фінансово і знищити фізично" створили сприятливі умови для торговців людськими органами.

Ці злочини все ще продовжуються

Через три тижні після того, як був розкритий «табір смерті» Суцзятунь, Міністерство охорони здоров'я Китаю спішним порядком видало «Тимчасову ухвалу про пересадку людських органів», відклавши її вступ у силу до 1 липня. Вважається, що мета цієї затримки – дати КПК час на знищення всіх свідків.

4 квітня, після проведення аналізу крові декілька практикуючих Фалуньгун, які містилися у Центрі затримання №2 району Наньгоу міста Фушунь у провінції Ляонін, були таємно відвезені у невідомому напрямку.

Об'єднаний комітет виявив, що лікарні і центри пересадки органів у містах і провінціях Хейлунцзян, Ляонін, Цзілінь, Ухань, Юньнань, Хунань, Шанхай, Чжецзян, Пекін, Тяньцзін, Хенань, Хебей, Хубей, Аньхуей, Шаньсі і Сіньцзян працюють у наднормовому режимі. Персонал клініки сказав таємному дослідникові комітету, що якщо пацієнти хочуть робити пересадку, то повинні поквапитися.

Зараз це можна зробити за один-два дні, але після цієї партії органи знайти буде важко. Після Другої світової війни міжнародне співтовариство дало урочисту обіцянку – "НІКОЛИ ЗНОВ" геноцид не повинен повторитися. Сьогодні, через шістдесят років після лиходійств нацистів, відбувається трагедія, злісність якої знаходиться за межами людської уяви. Це ганьба роду людського, виклик нормам моралі і совісті.

Англійська версія:
The Epoch Times(Велика Епоха)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...