• Незалежного депутата Сунь Буар побив співробітник Відділу державної безпеки Китаю

  • П'ятниця, 22 вересня 2006 року
 

12 вересня приблизно о 9:35 за місцевим часом кандидат від організації Pan-Blue Сунь Буер, повертаючись із Народного Конгресу міста Ухань, був побитий до крові місцевим співробітником Відділу державної безпеки, після чого він звернувся в лікарню по медичну допомогу.

Коли кореспондент брав інтерв'ю у його матері, вона постійно плакала. Вона сказала: "Нас побили дорогою додому, їх було 3-4 чоловіка, але діяв тільки один. Він ударив Суня по голові, і той знепритомнів. Я закричала, що вбили людину, після чого той агент Відділу державної безпеки взяв цеглину і почав бити нею Суня по голові, бити дуже сильно".

Вона розповідала далі: "Я стала між своїм сином і тим лиходієм. Тоді агент Відділу державної безпеки відштовхнув мене убік і продовжував бити сина по голові. Мене теж ударив у ділянку голови. Я сказала агентові, що мені тільки недавно зробили операцію, але він узагалі не звернув на це увагу і продовжував свою розправу. Я була шокована. Я раніше навіть і уявити собі не могла...  Читала в коментарях, що компартія здатна на таке, але я вірила лише наполовину. Зараз я вважаю, що компартія – це мафія".

Мати Суня була настроєна вельми рішуче. Вона сказала, що вирішила боротися з компартією до кінця. Сказала, що, як тільки хтось торкається питання демократії, то компартія чинить із ним абсолютно нелюдяно: ”Вони послали бандитів побити мого сина. Я підтримую свого сина. Він чинить правильно. Я завжди підтримуватиму його і до кінця боротимуся з цією злобною партією”.

Те, що далі говорила його мати, вже важко було розібрати, оскільки вона плакала навзрид.

Сунь Буер, якого було побито, сказав кореспондентам: "У мене зараз туман у голові. Усе це відбулося через вибори, інакше які у нас ще можуть бути суперечності? Я вишлю вам фото, зроблені після того, як мене побили, а зараз мені потрібно в лікарню".

До цього випадку Сунь Буер говорив пресі, що за ним і ще двома членами ліги Pan-Blue – Вань Лі та  Ні Цзяньфень – кілька разів стежили агенти громадської безпеки. 

На цей раз Сунь Буер під своїм справжнім ім'ям, Сунь Веньєн, брав участь у виборах і почав у районі Цзяньхань проводити передвиборну кампанію пропаганди. Знайомив виборців із передвиборною програмою, роздавав фірмові футболки, на яких надруковані гасла з вимогою встановити рівноправ'я і справедливий розподіл багатств. Його підтримали багато виборців цього виборчого округу Після того як він заявив про свою участь у виборах, він зазнає постійного тиску поліції, яка всіляко прагнула перешкодити заходам його передвиборної кампанії.

Сунь вважає, що тих трьох агентів із Відділу державної безпеки було найнято спеціально для стеження за ним, неначе він був злочинцем. Спочатку вони таємно збирали його листівки з пропагандою, але потім почали відкрито забирати їх у людей.

The Epoch Times (Велика Епоха)

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...