• Розкрито військові таємниці КПК

  • Вівторок, 19 вересня 2006 року
 31 липня в Сполучених Штатах в автомобільній катастрофі за підозрілих обставин загинув пан Чжан Хунбао – засновник цігун Чжунгун, надзвичайно популярного свого часу в континентальному Китаї.

3 вересня Міжнародний центр Чжунгун оголосив про створення "Комітету з розслідування обставин смерті Чжан Хунбао", щоб розкрити реальну причину підозрілого інциденту, який призвів до смерті майстра цігун.

Комітет опублікував заяву, в якій були перераховані неодноразові спроби, зроблені Комуністичною партією Китаю (КПК) для того, щоб "убити, обмовити й підставити" Чжан Хунбао. У ній стверджувалося, що, "тільки позбавившись Чжан Хунбао, КПК могла відчувати себе спокійно". Розслідування Комітету сфокусувалося безпосередньо навколо КПК. 

Заява Комітету з розслідування обставин смерті Чжан Хунбао

За даними веб-сайта Культури Тяньхуа Чжунгун, комуністичний режим Китаю завжди хвилювало, що Чжунгун може перетворитися на наймогутнішу опозиційну силу в Китаї. Чжунгун – китайська практика цігун (вправи й медитація) під назвою Яншен Ічжи Гун (скорочено – Чжунгун). КПК "була дуже сильно стурбована тим, що Чжан Хунбао може зібрати навколо себе багато людей, перетворившись на політичного лідера, тому вона робила спроби знайти будь-який спосіб екстрадиції й знищення Чжана. Тільки позбавившись Чжан Хунбао, КПК могла досягти того, щоб його організація розпалася, і їй не потрібно було б більше турбуватися".

У заяві також мовилося, що "до 1999 року КПК сім разів таємно нападала й один раз намагалася вбити Чжан Хунбао. У 2000 році, коли він приїхав в Сполучені Штати, щоб знайти моральну підтримку і політичний притулок, КПК обмовила його, звинувативши в здійсненні різних злочинів, що послужило приводом для арешту Чжана й ув’язнення на 444 дні. Політичне переслідування не закінчилося навіть після того, як у Сполучених Штатах він отримав політичний притулок і приїхав до Вашингтона в 2001 році. Пізніше він знову був затриманий і поміщений під домашній арешт.

Починаючи з 15 березня 2003 року, тоді як Чжан Хунбао готувався до організації опозиції, щоб обмежити деспотичний режим КПК, його викликали до суду, пред'явивши п'ять серйозних звинувачень, включаючи підозру у викраденні людини з метою шантажу. Таким чином, його тоді втягнули в 40 судових процесів. Чжан став жертвою політичного переслідування КПК під назвою "11 вересня – акція обезголовлювання", розробленого шпигунами партії в Сполучених Штатах, які використовували американський "Закон про боротьбу з тероризмом" у своїх цілях, – екстрадиції Чжана до Китаю, де його можна було б стратити. 

28 лютого 2006 р. Чжан виграв кримінальний процес і незабаром інші судові процеси проти нього один за іншим були програні обвинувачами або були закриті. Залишилися тільки одна цивільна справа і справа, пов'язана з компенсацією праці. Якраз коли "11 вересня – акція обезголовлювання" зазнала повної невдачі, а серія судових процесів була повністю припинена, коли у Чжан Хунбао, здавалося, з'явилася надія, він загинув у загадковій автомобільній катастрофі.

Комітет з розслідування його смерті має намір "ретельно розслідувати реальні причини й підоснову нещасного випадку Чжан Хунбао, щоб заспокоїти душу померлого".

Три види смертельної зброї КПК

Після того, як з Чжаном стався нещасний випадок, його стаття під назвою "Пост’ядерна надзвичайна зброя і геостратегічні цілі КПК", написана в лютому 2005 р., дуже розповсюдилася серед користувачів мережі Інтернет. Чжан був одним із провідних консультантів із збройних сил КПК і у своїй статті розкрив не один військовий секрет.

У своїй статті він заявив, що у КПК для здійснення терору у світі є три види надзвичайно руйнівної зброї. Перший вид – це космічна пост’ядерна надзвичайна зброя: широкомасштабні технології, за допомогою яких із космосу можна влаштувати збій електроенергії на Землі. Другий – це геологічна пост’ядерна надзвичайна зброя, що штучно викликає землетруси й цунамі. І третя – людська пост’ядерна надзвичайна зброя: надзвичайні здатності, які використовуються у військових цілях.

14 серпня 2003 р. велика територія, що включає Середній Захід і північний Схід США, а також Південну Канаду, постраждала від збою електрики в один і той самий час. У наступні півтора місяці вірні союзники США – Великобританія, Італія та інші європейські держави – також постраждали від широкомасштабного відключення електроенергії, події з невідомої причини.

На підставі отриманої інформації, а також своїх припущень, що базуються на словах Чжан Ваньняня, заступника голови Головного військового комітету КПК, і Сюна Гуанкая, заступника голови Народної Армії Звільнення (НАЗ), Чжан зробив такий висновок. Згадані вище відключення електрики могли бути результатом випробувань КПК, яка запустила в космос на орбіту високочастотну мікрохвильову зброю, націлившись на Сполучені Штати.

Якби відключення електрики тривало тиждень, то всі транспортні засоби, що працюють на бензині, швидко вичерпали б паливо. Якби відключення електрики тривало півмісяця, деякі люди померли б з голоду й холоду. Якби відключення електрики тривало місяць, половина населення вимерла б з голоду й холоду. Якби ситуація тривала ще довше,  кількість смертельних випадків дуже зросла б. Кінець кінцем, це могло б призвести до повного краху Сполучених Штатів.

Під час дискусії про другий вид смертоносної зброї, Чжан Хунбао навів приклад того, як одного разу Цзян Цземінь випадково розголосив високу таємницю. Цзян сказав: "У крайньому випадку буде землетрус". Потім Чжан проаналізував землетрус потужністю 7,6 бала за шкалою Ріхтера в окрузі Наньтоу, Тайвань, датоване 21 вересня 1999 року, землетрус у Нью-Джерсі, США, в 2002 році, і землетрус у Ніігате, Японія, 23 жовтня 2004 року, а також цунамі, яке налетіло на Південну Азію в грудні 2004 р. Чжан вважав, що всі ці землетруси й цунамі, штучно викликані КПК.

Наприклад, проаналізувавши незвичність землетрусу в Тайвані потужністю 9,21 бала, Чжан Хунбао сказав: "На той час дві сторони було втягнуто в дуже запеклі дебати з приводу пропозиції Лі Дун-хуея про “одну країну – дві системи”, що нагадують готову до спалаху війну. Проте, зіткнувшись із землетрусом, який вразив увесь світ, обидві сторони буквально заніміли. Незабаром люди побачили, що Цзян Цземінь провів грандіозну церемонію обходу військ, демонструючи всьому світові силу й потужність Китаю. Він був дуже самовпевнений".

Нью-Джерсі не стоїть у зоні сейсмічної активності, тому будь-який землетрус у цьому районі – це вельми дивне явище. Крім того, не було нічого, що могло б провістити його. Штат Нью-Джерсі – це за 2,5 годин їзди від державного політичного центру у Вашингтоні, і майже та ж відстань між округом Наньтоу й Тайбеєм, політичним центром Тайваню.

Землетрус відбувся на Тайвані в кульмінаційний момент політично напружених дебатів з питання Тайваню; крім того, до землетрусу в Нью-Джерсі відносини між Сполученими Штатами й Китаєм також були напруженими.

Цунамі в Південній Азії 26 грудня 2004 р. було також вельми дивним явищем. Чжан Хунбао проаналізував, що цунамі знесло головні об'єкти в стратегічно важливій  Малаккській протоці. Воно не тільки ліквідовувало можливість виникнення загрози з боку Індії для Китаю, важливішим було те, що це дало Китаю ще одну гарантію безпеки в майбутній китайсько-американській битві.

Чжан Хунбао нагадав читачам, що "цунамі сталося 26 грудня. Це день народження Mao Цзедуна, глави КПК. Чи відбулося це за збігом обставин? Або його організували спадкоємці Mao, щоб утішити свого колишнього лідера?"

Що стосується третьої смертельної зброї,  Чжан Хунбао перерахував експерименти з надприродними здібностями, які були офіційно перевірені й випробувані. Він також опублікував серію ілюстрацій, які підтверджували існування й силу незвичайних здібностей.

Чжан Хунбао також розповів про дослідницькі проекти, які розвиваються на цей час, які можуть бути використані з військовою метою:

розвиток здатності спостереження за ворожими військами, що перебувають за межами поля зору;

відпрацювання здатності читання думок, планів і намірів вищого ворожого керівництва;

розвиток здатності фізичної дії на ворожих воєначальників, роблячи частішим їхній пульс, підвищуючи кров'яний тиск, створюючи неспокій і ослабляючи розумові функції.

Крім того, розвиток телекінезу для вбивства ключових ворожих фігур також перебуває в процесі. Для цих цілей були знайдені і тренуються люди, які можуть розвинути у себе здатність займання на відстані, вставляти сталеві голки в тіло людини або володіють різними іншими надзвичайними здібностями.

Вень Хуа. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...