Вівторок, Чер 15, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Поліція заарештувала племінника відомого адвоката-правозахисника

Субота, 9 вересня 2006 року
Epoch Times | Epoch Times

Адвокат Гао Чжишен у своєму рідному місті провінції Північна Шаньсі на початку 2006 року. Фото: Ye Shuаng
КПК залякує всіх, хто намагається допомогти Гао

Впродовж двох тижнів китайського адвоката-правозахисника Гао Чжишена тримають під арештом без усяких на те законних підстав. 1 вересня поліція також затримала його племінника Гао Хуаньлуна за спробу передати дружині Гао довіреність, що дозволяє захистити й виправдати його. 

Аналітики-політологи вважають, що влада підсилює тиск на людей, що мають яке-небудь відношення до Гао, щоб повністю обеззброїти його.

Адвокат спробував відправити довіреність на підпис Ген Хе, дружині Гао, яка перебувала під домашнім арештом, і таким чином почати правовий захист Гао. Але спроба не вдалася, оскільки 16-річного племінника  затримав Відділ державної безпеки.

Гао Сянь, старший брат Гао Хуаньлуна, відзначив в інтерв'ю, що в п'ятницю вдень йому повідомили про  арешт  молодшого брата, але було незрозуміло, де і на якій підставі його затримала поліція.

Згідно з інформацією радіо "Вільна Азія", Гао Хуаньлун і його старший брат вирішили доставити документ того ж дня, але трохи пізніше, проте він не чекав, що незабаром його теж заарештують.

Адвокат із прав людини Ху Цзя, що також перебуває під домашнім арештом, сказав: "Вранці ми розраховували, що племінники Гао візьмуть документ, зустрінуться з  Ген Хе і зможуть  отримати її підпис".

Місцезнаходження Гао Хуаньлуна на сьогоднішні невідоме. Відділ державної безпеки постійно контролює  місцезнаходження родичів Гао,  крім того, він також перешкодив усім активістам-правозахисникам, які могли допомогти захистити Гао або звільнити його.

Ху Цзя вважає, що влада,  використовуючи величезну кількість людських ресурсів, зробили все можливе, щоб максимально обмежити поширення інформації про становище Гао.

Ху Цзя сказав: "Позавчора адвокат Сянь Лілі зателефонувала мені зі свого рідного міста Жібо провінції Шаньдун. Пекінський Відділ державної безпеки перевіз її в Шаньдун із Пекіна, де вона працювала.

Причина була досить  ясною: вона брала участь в естафеті голодовки,  яку почав Гао. Вони хочуть ліквідовувати  всі "нестійкі чинники", пов'язані з Гао. Для цієї операції була  виділена спеціальна  команда з місцевого й головного Відділів громадської  безпеки".

Dajiyuan

 

 

Comments   

загрузка...