ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китайський режим блокує телефонну лінію для продажу квитків на святковий Новорічний гала-концерт

Велика Епоха
За декілька днів, що залишилися до проведення Новорічного концерту з нагоди китайського Нового року в Х'юстоні агенти китайського режиму докладають всі зусилля для підриву концерту.

Співробітники NTDTV під час прес-конференції напроти китайського консульства в Лос-Анжелесі, засуджують перешкоди, що створюються китайським режимом у проведенні гала-концерту, присвяченого китайському Новому року. Фото: The Epoch Times
Співробітники NTDTV під час прес-конференції напроти китайського консульства в Лос-Анжелесі, засуджують перешкоди, що створюються китайським режимом у проведенні гала-концерту, присвяченого китайському Новому року. Фото: The Epoch Times
Вони засипають «гарячу лінію» для продажу квитків на концерт дзвінками, в спробі перешкодити глядачам відвідати концерт. За допомогою запису з номера з КНР 86-17911022000 постійно йдуть дзвінки, що повторюються, на номер «гарячої лінії» з продажу квитків.

Репортери «Великої Епохи», які спробували додзвонитися за цим номером, постійно чули короткі гудки або повідомлення, що номер недійсний.

В інших містах, в яких повинен пройти Новорічний концерт, - в Нью-Йорку, Вашингтоні, Чікаго, Бостоні і Атланті, протягом останніх двох днів також були отримані подібні турбуючі дзвінки.

1 лютого «гаряча лінія» NTDTV в Нью-Йорку отримувала дзвінки кожної хвилини, вони тривали також вночі. Про інцидент було повідомлено в поліцію. У Вашингтоні «гаряча лінія» також стала мішенню для турбуючих дзвінків за останні два дні. Ці дзвінки заблокували лінію, внаслідок чого потенційні глядачі концерту не змогли подзвонити для отримання інформації.

За словами пані Лю з комітету з підготовки Новорічного кнцерту, три «гарячих лінії» з продажу квитків у Чікаго також отримали велику кількість дзвінків з Китаю з номера 86-17911020000. Одна хвилина запису звучить китайською і півтори хвилини - англійською. Дзвінки завдали серйозного збитку продажу квитків.

Цього року Новорічне шоу NTDTV відвідало з концертами Ванкувер, Сан-Франциско, Оттаву, Монреаль, Торонто, Філадельфію, Вашингтон, а також побувало на Тайвані. Концерт пройде в багатьох містах світу, буде проведено 76 виступів із загальною глядацькою аудиторією 200 000 чоловік. Шоу, що демонструє традиційну китайську культуру за допомогою пісень і танців, отримало захоплені відгуки глядачів.

Новорічне шоу NTDTV не тільки приносить радість китайській аудиторії під час свята, але й привертає всезростаючу увагу західних глядачів. Китайський комуністичний режим здійснює серйозні перешкоди проведенню концерту.

Згідно з даними, що надійшли від керівництва NTDTV, в Лос-Анжелесі китайське консульство використовувало різні засоби, щоб поставити під загрозу проведення концерту, включаючи відправку чиновникам і ЗМІ листів, що ганьблять концерт, і тиск на спонсорів, щоб вони відмовилися від своєї підтримки концерту.

Китайське консульство в Сіднеї направило безліч листів членам парламенту Австрлії та Нового Південного Уельсу, які містять нападки на NTDTV і переконують членів законодавчих органів не посилати Новорічні поздоровлення NTDTV, не відвідувати зустрічі та концерти, що проводяться телекомпанією.

У Південній Кореї для відміни Гала-концерту китайський комуністичний режим чинив тиск на Департамент закордонних справ і торгівлі, Департамент туризму і культури та Національний театр Кореї, використовуючи як шантаж заплановані на 2007 рік виступи Національного театру Кореї в Китаї. В результаті новорічний Гала-концерт NTDTV був відмінений всього за один день до його проведення.

29 січня NTDTV провело прес-конференцію, запросивши репортерів із «Асошіейтед прес», «Рейтерс», «Нью-Йорк пост», радіо Блумберг, телевізійних компаній Нью-Йорка і декількох інших медіа-компаній. Під час прес-конференції співробітники телекомпанії роз'яснили основні причини втручання і тиску з боку китайського режиму.

Доктор Самюель Чжоу, віце-президент NTDTV з планування програм, підкреслив, що в основі компартії Китаю - філософія боротьби і насильства, яка не може співіснувати із справжньою традиційною китайською культурою. Це є основною причиною тиску на Новорічне шоу NTDTV з боку КПК.

Використовуються не тільки погрози стосовно спонсорів концерту, але також залякуються й артисти, що беруть участь у концерті. Журналіст «Великої Епохи» Хен Хе висловив занепокоєння з приводу дій КПК. Він сказав, що важко уявити, наскільки сильною повинна бути ненависть компартії Китаю до виступів, які сприяють розповсюдженню самобутніх традицій китайської культури за кордоном, якщо для створення перешкод концерту режим задіював усі можливості, що були у країни, - міжнародну торгівлю, культурний обмін, дипломатію, неурядовий обмін.

Фань У, головний редактор журналу «China Affairs» виразив різкий протест проти незаконних дій КПК. Він заявив, що подібні вчинки порушують американські закони, і закликав уряд США звернути на це увагу.