• Китайська версія заново відкритого міжнародного веб-сайта трансплантації органів

  • Субота, 28 жовтня 2006 року
 

Веб-сайт Китайського міжнародного трансплантаційного центру (CIOT) запрошує пацієнтів із усього світу до Китаю для  пересадки органів.

Веб-сайт представлений різними мовами: китайською, англійською, японською, російською і корейською. Китайська версія веб-сайта була закрита, коли кілька місяців тому виникли звинувачення у великомасштабному видалянні органів у Китаї, але тепер веб-сайт знов відкритий.

У березні цього року після викриття участі китайського уряду у насильницькому вирізані органів у практикуючих Фалуньгун, китайський веб-сайт був закритий протягом кількох тижнів.

Тоді як міжнародна громадськість засуджує китайський уряд за те, що він продає органи вбитих людей, китайський сайт знову відкрився.  Відомий учений сказав, що той факт, що веб-сайт далі запрошує клієнтів для пересадки органів, указує на те, що прийнятий у Китаї закон із трансплантації, який набрав чинності з1 липня, був безсовісною брехнею.

Власник – японець?

Хоча CIOT розташований на північному сході Китаю в місті Шеньян, веб-сайт центру, зареєстрований у грудні 2003 року, належить консорціуму ”Міжнародна фармацевтична організація” (IPC). Юридичний представник IPC – японець на ім'я Нагасе Хіроші (Hiroshi Nagase). Веб-сайт не вказує походження органів, але стверджує, що все відповідає новому закону китайського уряду про пересадку органів, який набрав чинності з1 липня. Веб-сайт також визнає, що постачання різноманітних органів залежить від китайського уряду.

Доктор Веньї Ван пильно стежить за примусовим видалянням органів у живих людей. Вона вважає, що хоча консорціум IPC є японською компанією, її веб-сайт нічим не відрізняється від китайського офіційного веб-сайта, і що китайський уряд, будучи реальним власником, використовує японську компанію як прикриття, тому що відомо, що органи надходять нелегальними каналами. На думку доктора Ван, коли незаконний і аморальний бізнес, нарешті, буде викритий, китайський уряд намагатиметься уникнути відповідальності.

Знову відкрита китайська версія веб-сайта

Коли два свідки викрили факти того, що в примусових трудових таборах у Китаї видаляють органи у живих послідовників Фалуньгун, світ почав стежити за операціями пересадки органів у Китаї. До цього скандалу  причетна поліція, трудові табори й лікарні. Незабаром китайська версія веб-сайта CIOT була вилучена, оскільки його зміст став доказом, який підтверджує, що китайський уряд мав великий банк живих майбутніх ”донорів”, які на першу вимогу могли бути використані як джерела органів. Про це повідомляли ЗМІ у всьому світі.

Китайська версія веб-сайта CIOT повернулася в онлайн із змінами в своєму змісті, які ще більш шокують. Рекламна інформація щодо часу очікування пересадки органів (менше місяця) тепер була також переміщена на сайті в більш приховане місце. Доктор Ван сказала, що оскільки використання живих органів незаконне, веб-сайт був закритий для того, щоб приховати короткий час очікування операцій. Повторне відкриття китайського веб-сайта свідчить про те, що китайський уряд вважає, що ризик бути спійманим зараз став меншим, і вони знову можуть почати розвивати цей бізнес.

Доктор Ван сказала, що китайський уряд усе ще пропонує людям їхати до Китаю для пересадки органів, що було заборонено Всесвітнім конгресом із трансплантації, який відбувся в Бостоні в 2006 році.

Це також означає, що закон про пересадку органів, що забороняє продаж людських органів, який повинен був силу набрати чинності з 1 липня, був обманом, щоб заспокоїти і ввести в оману стурбовані медичні заклади, організації із захисту прав людини й уряди, що засудили цю нелюдяну практику.

Веб-сайт відкриває більш засекречену інформацію

Веб-сайт CIOT перераховує час очікування для кожного органу. У таблиці постачання органу вказується, що час очікування для пересадки печінки і нирок – від тижня до одного місяця.  Операції пересадки серця і легені можуть бути зроблені за місяць. Веб-сайт також указує, що якщо орган не підійшов пацієнтові, то він може бути замінений  протягом одного тижня.

У Японії середній час очікування пересадки органу – п'ять років. Експерти відзначили, що в Китаї має бути величезний банк живих органів, а це означає, що там є велика група людей, органи яких можуть бути використані на першу вимогу.

За даними веб-сайта CIOT, до 2006 року в Китаї було зроблено в цілому 85 000 пересадок органів. Тільки у  2005 році було зроблено 12 000 пересадок.

Веб-сайт також визнає, що така велика кількість трансплантацій стала можливою, завдяки підтримці китайського уряду. 9 жовтня 1984 року Верховний суд, Вища народна прокуратура, Міністерство державної безпеки, Міністерство юстиції, Міністерство охорони здоров'я і Міністерство цивільних справ Китайської Народної Республіки спільно ввели в дію закон, який підтверджує той факт, що пожертвування органів підтримуються урядом. Веб-сайт також підкреслює, що таке (короткий термін постачання органів) могло відбутися тільки в Китаї.

Жень Цзихуей. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...