• Заплатіть $40 000 і можете полювати на яка

  • Четвер, 19 жовтня 2006 року
 

Починаючи із серпня в місті  Ченду (Китай) продаються ліцензії на законне полювання і відстріл диких тварин, включаючи яків, гірських баранів (аргалі), вовків та інших екзотичних тварин. Полювання дозволено проводити в п'яти західних областях.

Ліцензії продаються тільки іноземним гостям і туристам. Через суворі закони, які контролюють продаж зброї у Китаї, громадяни Китаю позбавлені права на придбання недавно доступних мисливських ліцензій. Тижневик Youth Daily повідомляє, що стартова ціна ліцензії полювати на вовка може коштувати біля US$200. Дозвіл на відстріл яка досягає US$40 000. Відстріл гірського барана (аргалі) обійдеться приблизно в US$10 000. Блакитний баран (нахур) коштуватиме US$2 500. Вовк – єдина хижа тварина в списку диких тварин, на яких буде дозволено полювати.

Це вперше, коли Китай продає мисливські ліцензії на відстріл, які засновані на типах і чисельності диких тварин. Такі ліцензії продаються в п'яти західних областях Китаю, включаючи Цинхай, Шаньсі  та область Гуаньсю та автономні області Нінся й Синьцзян.

Перед початком продажу ліцензій громадськість підняла низку питань. Наприклад, чи не призведе полювання на тварин до небезпеки зникнення цих видів? Чи личить Асоціації збереження дикої природи продавати ліцензії на полювання, яке призводить до вбивства диких тварин?

Фахівці з регулювання дикої природи пояснили, що сезон полювання регулюватиметься так, щоб  не завдавати шкоди популяціям диких тварин і навколишньому середовищу. Таким чином, зменшення чисельності популяції допоможе збалансувати кількість диких тварин і екологічну їхню місткість, оптимальну для підтримки такої чисельності.

У недавній історії Китаю продаж ліцензій на полювання відбуватиметься вперше. Кількість проданих ліцензій і регулювання полювання буде ґрунтуватися на перевірених методах регулювання дикої природи.

Члени китайської Асоціації збереження дикої природи заявили, що це є експериментальним підходом для отримання достовірної оцінки ринкової вартості цих тварин. Прибуток від кожного вбитого гірського барана може досягти  US$10 000. Браконьєри за продаж м'яса тварини можуть отримати тільки незначну частку від цієї суми.

Китайська громадськість продовжує ставити під сумнів продаж ліцензій на полювання в Китаї. Дозвіл полювати на диких тваринах може завдати страшної шкоди тваринам, а продаж ліцензій не зменшить існуючого браконьєрства.

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...