• Китай займає третє місце в постачанні гуманітарної допомоги

  • Четвер, 7 вересня 2006 року
 

Згідно з щорічним Звітом ООН від 20 липня, Китай посів третє місце у постачанні гуманітарної продовольчої допомоги у світі за 2005 рік. Велика частина продовольства прямує до Північної Кореї.

За заявою дослідників, гуманітарна продовольча допомога використовується для  підтримки комуністичної диктатури й створення опозиції цивілізованому світові, тоді як величезна кількість китайців не має доступу до життєво необхідного продовольчого мінімуму. 

Об'єм гуманітарної продовольчої допомоги, що направляється з Китаю в зарубіжні країни, за останні кілька років збільшився в три рази і досяг 636 тис. т, поставивши, таким чином, Китай на третє місце у світі після США і Європи. У звіті ООН також мовиться, що постачання продовольчої допомоги до Китаю Всесвітньою продовольчою програмою ООН (ВПП ООН) упродовж 26 років закінчилися ще в 2004 році.

Співпраця між ВПП ООН і китайським урядом почалося в 1979 році,  головною метою якого стало запобігання бідності й голоду в Китаї. Усього за цією програмою до Китаю було доставлено майже 3,8 млн. т продовольства. Останній вантаж із продовольством був відправлений 7 квітня 2004 року до м. Шеньчжень провінції Гуандун.

Економіст Чень Цзіньсун каже: "Якщо подивитися на історію Китаю, то він завжди був самостійною могутньою державою. У його п'ятитисячолітній історії лише при комуністичному режимі відбулася трагедія, коли десятки тисяч людей умирали з голоду. Тільки у останні десятиліття Китай поставив себе в залежність від довгострокової гуманітарної продовольчої допомоги".

"Сьогодні для того, щоб узаконити свою політичну владу, КПК сліпо розширює економіку країни і швидкими темпами, незважаючи на наслідки, витрачає природні ресурси,. На поверхні КПК створила процвітання і швидке економічне зростання; але фактично, це призвело до виникнення глибокої економічної, соціальної, і культурної кризи в китайському суспільстві. Це неодмінно заподіє величезну шкоду добробуту китайського народу в майбутньому".

Чень упевнений, що КПК надає допомогу країнам, відомим своїми порушеннями прав людини. Це Північна Корея, Куба і Мьянма (Бірма). КПК витрачає важко зароблені населенням гроші і, що ще гірше, принижує китайський народ.
Сіма Тай, оглядач і коментатор із США з питань, що стосуються Китаю, сказав: "КПК ставить перед собою мету всюди розповсюдити ідею "Висхідного Китаю", агітуючи йти за ідеалами КПК про "могутню націю", при цьому допомагаючи іншим комуністичним країнам. Проте її кінцева мета – це підтримка  правління комуністичного режиму й створення опозиції цивілізованому світові".

Ян Іньбо, незалежний китайський письменник, говорить: "Чому КПК так посилено  допомагає Північній Кореї, дуже маленькій країні, яка висохла від війни, тиранії й жорстокості? Я сумніваюся, що уряд Північної Кореї віддасть велику частину продовольства своїм громадянам".

Сіма Тай також додав: "Китай повинен, перш за все, прагнути вирішити проблему бідності у своїй країні. Тоді як безліч китайців усе ще не мають можливості задовольнити основні життєві потреби, КПК розтрачає важко зароблені гроші своїх громадян, щоб створити собі сприятливий імідж.

Це твердження також справедливе стосовно Північної Кореї; не зважаючи на те, що Північна Корея зазнавала труднощів, режим Кім Чен Іра витратив величезні гроші на ракетні випробування. Ми можемо побачити схожість двох комуністичних режимів".

The Epoch Times

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...