• “Герой” з боротьби з атиповою пневмонією зізнається в хабарництві на суму кілька мільйонів доларів

  • Четвер, 31 серпня 2006 року
 

Ло Яосін – "герой” із боротьби з атиповою пневмонією в провінції Гуандун – ключова фігура в боротьбі з атиповою пневмонією. Він був одним із семи чоловік, які за останні п'ять років у цілому отримали 14,5 млн. юанів (понад 1,8 млн. доларів США) у вигляді хабарів від виробників вакцин, як указує видання ”The New Express” та інші китайські ЗМІ.

За час з 2001 до 2006 рік, Ло, обіймаючи посаду директора Центру епідеміологічного контролю Інституту планування імунізації провінції Гуандун, а також Цай Ханан і ще п'ятеро чоловік 69 разів отримували хабарі з рук різних виробників вакцин. Ло отримав більше 11 млн. юанів,  Цай – 2 млн. Ло отримав так багато грошей, що йому довелося зняти квартиру для їхнього зберігання.

У суді Ло не заперечував того, що він брав хабарі. Він казав, що отримував комісійні за надання  допомоги виробникам вакцин розповсюджувати їхню продукцію. Залучені до цієї справи виробники вакцин заявили, що Ло контролював закупівлю вакцини на всій території провінції.

Їхня продукція не змогла б потрапити на ринок, якби вони не давали хабара Ло. Один із виробників вакцини зізнався, що комісійні з реалізації кожної порції вакцини проти вітряної віспи становили 5 юанів (близько 0,63 долара США), а з кожної вакцини проти грипу – 2 юані.

Ло сказав, що спочатку він зберігав готівку, яку він тримав у сейфі свого будинку, але з часом, коли кількість грошей значно збільшилася, його будинок став замалим для того, щоб зберігати всі ці гроші. Він не ризикнув покласти гроші в банк і тому зняв квартиру для зберігання грошей у районі Саду Сіньхун.

Він не намагався витрачати ці гроші і навіть не знав, скільки їх зберігалося в цій квартирі. Чим більше ставало накопичених грошей, тим більше він нервував. У квітні 2006 року в районній прокуратурі Чжухай він зізнався у своєму злочині.

Ло сказав: "Я не знаю, скільки грошей я отримав". Він також зізнався, що ніколи не обговорював те, як розділити ці гроші з Цай Ханан та іншими. Він сказав, що не цікавився тим, скільки грошей у наявності, оскільки знав, що їх дуже багато.

За повідомленням, співробітники районної прокуратури Чжухай виявили суму грошей готівкою розміром 12,5 мільйона юанів у квартирі, розташованій у Саду Сіньхун.

2 серпня Ло був у народному суді міста Гуанчжоу. Аналітики припускають, що цей судовий процес розкриє серію випадків хабарництва у Центрі епідемічного контролю. Суд незабаром винесе рішення з цієї справи.

Велика Епоха

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...