• Китай експортує вироби, виготовлені при використанні примусової праці і заражені вірусами та бактеріями

  • Четвер, 16 листопада 2006 року
 
В даний час у Китаї багато відомих компаній працюють спільно з в'язницями, трудовими таборами і Центрами ув’язнення для виробництва деяких товарів для продажу в Китаї та за кордоном.

Багато з цих товарів не тільки низької якості, але вони також заражені інфекційними вірусами і бактеріями від осіб, що знаходяться під арештом, які вимушені виготовляти їх в нелюдських умовах. В'язниця Муданьцзян в провінції Хейлунцзян може служити показовим прикладом.

Палички для їжі, зроблені у в'язниці Муданьцзян, а також дитячий одяг, який вироблений в співпраці з фабрикою виготовлення одягу в Пекіні Хуейлінькай, експортуються до Японії. Ці вироби заражені дуже небезпечними інфекційними бактеріями, вірусами і кліщами. Бувають навіть воші в готовому одязі. Заарештовані, які виробляють одяг, зазвичай не миються протягом тривалого проміжку часу (до 10 або 20 днів).

Вони вимушені працювати по 12 годин на день і якщо вони не в змозі виконати свою норму, їх карають. При такій пригноблюючій експлуатації, ув’язнені зобов'язані важко трудитися і часто пропускають час для душу. Увязнені із слабким здоров'ям повинні терпіти побиття і насмішки охоронців. У таких жахливих умовах багато ув’язнених страждають на шкірні захворювання (включаючи коросту), які зазвичай заражають одяг.

Підраховано, що понад 2000 увязнених залучені до виробництва одягу щодня. Ці факти знаходяться під повним контролем влади, і кожен, хто посміє розкрити потворну правду того, що відбувається у в'язниці, отримає відплату. У 2004 ув'язнений написав записку, яку він поклав разом із паличками для їжі, попереджаючи покупця про загрозу зараження бактеріями та вірусами. Нажаль, записка була знайдена інспектором, який доповів про це.

Охоронці били ув'язненого електричними і дерев'яними палицями поки він не знепритомнів. Декілька днів потому, чоловік помер через серйозні травми. Його сім'ї не дозволяли побачитися з ним, і вони ніколи не дізналися правду про те, що сталося. Товари, виготовлені у в'язниці Муданьцзян не обмежуються одягом і паличками для їжі; вони також виготовляють багато інших речей: автомобільні подушки, зубочистки, соєві білкові пластівці - всі вони виготовляються в цих страхітливих умовах.

Мінхуей

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...