• Китайські селяни – основна робоча сила міської економіки

  • Четвер, 16 листопада 2006 року
 
За словами заступника начальника держкомітету у справах народонаселення і планового дітородіння Ван Гочана, Китай на цей час є найбільш густонаселеною країною світу.

З початку дії економічної реформи все більше і більше людей у Китаї позбуваються рабських умов існування, виїжджаючи жити й працювати в інші місця. Ван Гочан стверджує, що основною робочою силою країни є селяни-робітники, які становлять більше 80% від загальної кількості трудівників, і така тенденція зберігатиметься.

Хоча мігруюча частина населення вже стала головною рушійною силою розвитку економіки міст, але ці робітники ще часто зазнають експлуатації та дискримінації. Також ще одним із серйозних чинників їхнього існування  є те, що працедавець не виплачує їм частково або повністю заробітну плату.

Розвинені економічні райони і великі міста вельми зацікавлені в цих мігрантах. Найбільша їхня кількість зареєстрована в Шанхаї. За офіційними даними за 2005 р., населення Шанхаю збільшилося на одну третину. Це 5,81 мільйона чоловік, які приїхали з інших регіонів країни.

The Epoch Times (Велика Епоха)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...