• ”Сплеск” інцидентів забруднення води в Китаї

  • П'ятниця, 10 листопада 2006 року
 

Аварії відбуваються кожні два дні

Китай: Заступник керівника Державного управління з охорони навколишнього середовища Китаю, Пань Юе, під час ділової зустрічі на вищому рівні 2006 року вказав на те, що після випадку із забрудненням річки Сунхуа (Songhua) (також відомої як річка Суньгажи), що трапилося минулого листопада, сталося більше 130 інцидентів забруднення води. Забруднення води в Китаї відбувається кожні два - три дні.

Згідно з Центральним агентством новин, Пань Юе сказав, що забруднення річки Сунхуа було викликане вибухом бензолу в листопаді минулого року на заводі Цзіліньської нафтохімічної компанії, що належить Китайській національній нафтовій корпорації (CNPC). Вибух призвів до витоку шкідливих речовин у річку Сунхуа.

На думку Пань Юе, почастішання таких інцидентів із забрудненням води пов’язане з нераціональним розміщенням промислових підприємств.

У Китаї більше 20 000 нафтохімічних заводів розташовані уздовж річок. 10 000 із них розташовані в басейні річки Янцзе (Yangtze), 4 000 – у басейні річки Хуанхе, і 2 000 в інших районах джерел води і густонаселених пунктах.

Він відзначив, що основними причинами цих інцидентів є як незадовільний стан заходів щодо охорони навколишнього середовища, так і порушення норм  при будівництві заводів. Часте повторення інцидентів екологічного забруднення неминуче, оскільки єдиною метою місцевих органів влади є отримання прибутку.

The Epoch Times (Велика Епоха)

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...