• 150 протестантів зібралися перед будівлею представництва ООН в Пекіні під час візиту Кофі Аннана до Китаю

  • Четвер, 25 травня 2006 року
 

20 травня 2006 року більше 150 китайців, що приїхали з багатьох регіонів Китаю, зібралися перед будівлею представництва ООН в Пекіні з вимогою втручання ООН в справи порушення прав людини, здійснювані урядом компартії Китаю щодо своїх громадян.

Дещо пізніше протестуючі громадяни Китаю були відвезені з місця проведення акції. За повідомленням кореспондента «Великої Епохи», один з протестуючих заявив перед будівлею представництва ООН в Пекіні, що він з провінції Хенань, що місцевим урядом за те, що в його сім'ї з'явилася друга дитина, був накладений штраф, був побитий він і члени його родини, і конфісковано особисте майно. Оскільки ніхто з місцевих чиновників не може вирішити його проблему, тому він і приїхав до Пекіна. В процесі проведення акції протесту більше 100 поліцейських затримали протестуючих і відвезли.

Як повідомляється, цього дня Кофі Аннан поїхав в курортне розташування гори Хуань Шань провінції Анхуей, він не був в Пекіні, не знав про цей інцидент. За повідомленням китайських правозахисних сайтів, до приїзду Кофі Аннана багато правозахисних організацій і деякі відомі правозахисники, які були затримані у в'язниці, писали йому відкриті листи з надією звільнення з його допомогою.

Велика Епоха

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...