• Жителі районів Китаю, що постраждали від землетрусу, хочуть вступити в партію Гоміньдан

  • Вівторок, 10 червня 2008 року
 

Жителі районів провінції Сичуані, що постраждали від землетрусу, не задоволені діями влади з надання ним допомоги. Недавно тайванський голова партії Гоміньдан У Босюн відвідав материковий Китай, де багато жителів постраждалих районів висловили своє бажання стати офіційними членами партії Гоміньдан.

Житель селища, що постраждало від землетрусу, Цюйюань провінції Сичуані розповів, кореспондентові The Epoch Times, що через три тижні після землетрусу місцева влада перестала видавати їм гуманітарну допомогу і що проблему харчування вони мусять тепер вирішувати самі.

Від 26 до 31 травня голова партії Гоміньдан У Босюн зустрівся в Пекіні з головою китайської компартії (КПК) Ху Цзіньтао. Діалог вони почали з обговорення того, яке велике лихо приніс землетрус у Сичуані.

Житель м. Цзянень провінції Сичуані пан Фу в інтерв'ю кореспондентові The Epoch Times висловив надію на те, що в Китаї можна буде стати офіційним членом партії Гоміньдан: «У Китаї дуже багато хто є членами партії Гоміньдан "по духу". Я особисто дуже сподіваюся на те, що ми зможемо стати офіційними членами цієї партії. Багато китайців хочуть вступити в цю партію. Ми сподіваємося, що в Китаї буде партія Гоміньдан. Тільки тоді в країні може щось змінитися, інакше, при диктаторському правлінні КПК у Китаї не буде ніякого прогресу».

Жителі м. Цзянень, із якими зв'язався кореспондент, розповіли, що хоч навіть трупи загиблих уже прибрані, проте руїни будинків усе ще не розібрані, влада каже, що це проблема приватної нерухомості, і що потрібно скласти та підписати необхідні папери і через три місяці почнеться проектування нових споруд.

Жителі також повідомили, що вже давно не бачили в їхньому районі співробітників рятувальних загонів і ще довше не бачили нікого з вищого керівництва. «Люди самі руками риють землю, пробивають водопровідні труби, самі рятують себе», - розповіли місцеві жителі.

Жителі селища Цюйюань поскаржилися кореспондентові на те, що вже тиждень влада не видає їм гуманітарну допомогу. Раніше їм видавали локшину швидкого приготування, воду й інколи хліб, а зараз і цього вже немає. Поступово відновлюється робота ринків, де продають м'ясо й овочі, але все це потрібно купувати за гроші. У селищі Цюйюань повністю зруйнована більшість будинків, люди втратили все своє майно й гроші. Селяни кажуть, що зараз літо і вони ще можуть протриматися, годуючись із вирощених на полях культур, але через пару місяців може початися справжній голод.

За словами жителів постраждалих районів, влада повідомила, що з 1 червня видаватимуть кожному постраждалому від землетрусу, хто не має зовсім ніякого доходу, 300 юанів ($42) на місяць протягом трьох місяців. Проте досі багато хто зовсім не отримав грошей, багато хто отримав тільки половину, в деяких районах видають по 10 юанів на день.

Фан Сяо. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...