• Велика злива обрушилася на Гонконг. 2 людини загинули (фотоогляд)

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Вівторок, 10 червня 2008 року
 
Велика злива з грозою пройшла в Гонконзі 7 червня, затопивши вулиці міста і паралізувавши транспорт. В одному із сіл від дощу впав дах будинку, поховавши під собою подружжя.

Як повідомив начальник управління обслуговування дренажних систем Лю Цзячан, у низинах рівень води досягав одного метра, за день випало 15% річних опадів. Управління направило близько 200 своїх співробітників для ліквідації наслідків дощу.

Влада розпорядилися припинити уроки в навчальних закладах і роботу офісів із надання усіляких послуг, а також кафе, їдалень і магазинів.

Через велику зливу, що призвела до затоплення багатьох районів міста, а також трас, які ведуть в аеропорт, що викликало серйозні перебої з транспортом, багато пасажирів запізнилися на свої авіарейси. Злива також дуже порушила графік роботи аеропорту: 245 рейсів було відкладено, 6 - скасовано.

За даними синоптиків, за годину випало 145,5 мм опадів, що є найбільшою кількістю опадів, які випали за годину в історії, із моменту початку вимірювання. Злива йшла біля 4-х годин. У всьому Гонконзі та його передмістях загальна кількість опадів перевищила 300 мм.

Підписатися:

Коментарі