• Китайські експерти тричі передбачали землетрус

  • Неділя, 8 червня 2008 року
 
Чи були які-небудь прогнози землетрусу, який нещодавно стався у Китаї? Співробітник сейсмологічного бюро КНР сказав журналістам: «Не було ніяких прогнозів, і передбачити землетруси взагалі неможливо». Проте Чень Івень, радник Комітету прогнозування стихійних лих (CNHP) заявив: «Це - брехня».

Виступаючи на центральному китайському телебаченні (CCTV), пан Чень сказав, що «китайське сейсмологічне бюро не може знімати з себе відповідальності за землетрус».

18 травня 2008 р. пан Чень у телефонному інтерв'ю розповів кореспондентові The Epoch Times про ситуацію.

14 травня 2008 р. дев'ятий канал центрального телебачення Китаю (CCTV9) провів ток-шоу про землетрус у провінції Сичуань. Ведучий програми Ян Жуй у прямому ефірі взяв інтерв'ю у пана Ченя по телефону.

У прямому ефірі Чень прокоментував ситуацію так: «Сейсмологічне бюро Китаю не може знімати із себе відповідальності (за те, що сталося!)» Починаючи з 2006 р. CNHP тричі попереджав сейсмологічне бюро Китаю про можливість землетрусу. Крім того, 3 травня 2008 р. пан Чень особисто послав повідомлення про свій прогноз землетрусу китайському сейсмологічному бюро.

Серйозні прогнози не були розглянуті


Згідно з інформацією пана Ченя, були також й інші вчені, які прогнозували китайському сейсмологічному бюро сильні землетруси в провінції Сичуань. Проте ці серйозні наукові прогнози не були розглянуті китайською стороною. «Керівники сейсмологічного бюро Китаю і директор інституту прогнозування землетрусів ніколи не слухали експертів CNHP, вони ніколи не знайомилися із роботою CNHP за прогнозом землетрусу, повідомив пан Чень».

«Керівники китайського сейсмологічного бюро стверджують, ніби вони ніколи не отримували прогнозів землетрусу. Це - повна брехня», - додав пан Чень.

Хоча слова Ченя в інтерв'ю були вирізані, коли йшов вечірній повтор ток-шоу, проте у денному показі ці його слова все ж таки прозвучали. Таким чином ця інформація була показана по CCTV всьому світу.

Пан Чень також додав, що в їхньому прогнозі щодо епіцентру землетрусу було тільки невелике відхилення на один градус довготи. Чень пропонує всім ЗМІ ознайомитися з його інформацією і думкою на вебсайті cheniwan.sea3000.net

Видатні дослідники


У CNHP є група відомих експертів, які точно передбачили землетрус у м. Таньшань у 1976 р. Серед них професор Го Цзенцзянь, Ван Ченмінь, Цянь Цзуцзі, Ген Цинго, Хуан Сянін, дослідник Су Даої, Су Хаомінь, Чжан Вангоу, Цзен Сяопін, Цань Фуї, Чжао Юлінь, а також експерт з прогнозування землетрусів Сунь Вей.

Чжу Цзяньго. Велика Епоха
Підписатися:

Коментарі