• Розповідають жителі постраждалих від землетрусу в Китаї районів (відео)

  • Середа, 11 червня 2008 року
 

Інформація про ситуацію в постраждалих районах обмежується не лише повідомленнями ЗМІ. Багато людей роблять фото й відео мобільними телефонами, поширюють їх і розповідають про випадки, свідками яких вони самі стали.

Недавно кореспондент радіо отримав знятий мобільним телефоном, зроблений однією з мешканок селища Хунбай провінції Сичуань незабаром після землетрусу. Жінка, що передала цей відео-ролик, розповіла також про ситуацію в їхньому районі.

Ця жінка, яка під час землетрусу втратила свою дитину, розповіла, що рятувальні бригади змогли добратися до їхнього селища тільки на третій день після землетрусу. До цього вони самотужки витягували людей із завалів. «Усі жителі селища, які вижили й були дієздатними, відразу ж поспішили до зруйнованих шкіл і почали рятувати дітей. У нас не було техніки, все робили руками. Багато дітей із-під завалів кликали своїх батьків, але ми не могли їм нічим допомогти», - розповіла жінка.

Ця мешканка селища також розповіла, що через відсутність медикаментів, дуже багато поранених, яких удалося витягнути з-під уламків будівель, померли. Вона наголосила, що тільки дітей початкової школи загинуло більше ста.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...