• Безграмотну туркеню суд Німеччини зобов'язав вивчити німецьку мову

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 27 листопада 2012 року

Адміністративний суд Карлсруе в Німеччині зобов'язав літню туркеню, яка не говорить на мові країни, в якій проживає довгий час, пройти курси німецької мови.

Суд відбувся 26 листопада і був ініційований Федеральним управлінням із справ міграції та біженців. Відомство вимагало через суд змусити жінку, яка вже три десятки років живе в Німеччині, пройти інтеграційні курси.

61-річна туркеня пояснила своє незнання німецької мови тим, що взагалі безграмотна, проте суд визнав її аргументи недостатньо переконливими. На думку позивача, іммігранти повинні хоча б на найпростішому рівні вміти спілкуватися німецькою мовою, тому що в цьому зацікавлена і їх держава, і суспільство.

Чоловік жінки також живе у ФРН і володіє тут невеликим магазином. Сім'я виростила шістьох дітей. Всі вони отримали німецьке громадянство і хорошу освіту, справно платять податки в німецьку казну.

Жінка залишилася незадоволена рішенням адміністративного суду і подала апеляцію у вищий адміністративний суд Баден-Вюртемберга в Мангеймі, повідомляє Лента.ру.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...