• В Гонконзі починають демонтувати барикади

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 26 листопада 2014 року
Один з майданчиків, зайнятий гонконзькими протестувальниками, за рішенням суду звільняють від барикад та наметів.

459602370.jpg

Продемократичний активіст вигукує гасло: «Я хочу універсального виборчого права». Триває розчищення вулиць від наметів протестувальників в районі Монгкок, 26 листопада, Гонконг. Розчищення вулиць проводять судові пристави. Активістів, які намагаються їм перешкодити, уповноважена затримувати поліція. Фото: Lucas Schifres/Getty Images

Активісти, які зайняли частину вулиці в районі Монгкок Гонконгу, почали вивозити свої речі та прибирати намети. Суд дав дозвіл поліції розчистити цю частину вулиці від демонстрантів та барикад, передає NTD.

Збираючи намети, демонстранти говорять, що люди шукатимуть інших способів протестувати і відстоювати свої права законним шляхом.

«Навіть якщо вони (влада) розчистять це місце, наша воля до боротьби за справжнє всезагальне виборче право не зникне. Тому, хоч вони і розчистять вулицю, думаю, це тільки надихне людей на пошук інших способів для продовження цього руху», — говорить один із протестувальників.

Окрім цієї вулиці, в Монгкоку є й інші зайняті демонстрантами місця. Очікується, що барикади на них теж днями приберуть.

Протестний рух в Гонконзі триває вже 2 місяці, в ході яких було заблоковано ряд вулиць та площ міста, а також відбувались сутички із поліцією. Протестувальники виступали проти нововведення, відповідно до якого кандидати на виборах 2017 року мали погоджуватись особливою комісією, і вимагали забезпечити їм право проводити демократичні вибори.


Читайте також:
Під парасолькою: добірка фото гонконзького руху «Займемо центр»
Китайський голова пропаганди втрачає вплив


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...