• Неймовірна природа на сповільненій зйомці: цікаві ролики

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Субота, 22 серпня 2015 року

Зі стрімким розвитком технологій людина часто віддаляється від природи і занурюється у сучасний бурхливий та швидкоплинний світ, але з іншого боку завдяки саме цим технологіям вона отримує змогу побачити красу, яку б не побачила вживу.

Навряд чи знайдеться багато людей, здатних годинами і днями дивитись, як розквітає квітка або розпускаються бруньки. Сучасні технології допомагають доторкнутись до прекрасного і завдяки сповільненій зйомці побачити унікальні картини з життя рослин.

У мережі з’являється чимало таких роликів. Деякі з них зроблені на замовлення фірм, що продають обладнання для такої зйомки, деякі створені митцями, які бачать у цьому прекрасне і прагнуть поділитися ним з оточуючими.

До вашої уваги пропонуються найцікавіші ролики зі сповільненою зйомкою цвітіння та росту рослин.

Неймовірна добірка із кадрів цвітіння різних квітів:
 

Ще одна красива добірка із цвітінням різних квітів:

Цвітіння під супровід легкої музики:

Як сходить насіння і розквітає вишня — дуже витончене відео:

Далі — список відтворення з кількох відео. На них — цвітіння японської айви, нарцисів, медунки, ніжного проліска, сливи, півонії, троянди та примули вечірньої:

І наостанок — величезний список відтворення, що вміщує 149 роликів, але таких якісних, що переглядаючи по кілька з них час від часу ви точно не пожалкуєте витраченого на них часу.

Дякуємо природі за подаровану красу!


Читайте також:
Науковці розкрили загадку каменів, що рухаються
Топ-9 чудернацьких істот, що населяють Галапагоські острови

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...