• Минув останній день підготовки програм до Євро-2012. Україні нічого сказати

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Четвер, 7 лютого 2008 року
31 січня 2008 року – останній день, коли, на вимогу Президента, відповідні робочі групи мали б розробити всі програми щодо підготовки України до Євро-2012).

«Ми розраховуємо на внутрішніх інвесторів», - каже Євген Червоненко, голова Національної  агентства Євро-2012. Програма підготовки до Євро-2012 як такої ще немає. За словами Червоненка, програма регіонів також ще уточнюється.

Передбачалося, що в лютому ця програма вже буде реалізовуватись.

За даними Європейської Бізнес Асоціації, для підготовки Євро-2012 необхідно вкласти близько 126 млрд. гривень. З цієї суми 26 млрд. гривень візьмуть з нацбюджету або з регіонального бюджету, а 100 млрд. гривень – з інвесторів.

Але незважаючи на песимістичні настрої інвесторів, представників виконавчої влади, міжнародних та вітчизняних бізнес-структур, Червоненко впевнений, що якщо його не будуть чіпати хоча б рік, то він зможе показати певні успіхи у підготовці.

Нагадаємо: В Україні зараз створені декілька органів, які займаються підготовкою Євро-2012 - Координаційна рада на чолі з Президентом, аналогічна на чолі з Прем’єр-міністром, Національне Агентство Євро-2012 на чолі з Червоненко, а також Асоціація з футболу, яка і буде нести повну відповідальність перед УЕФА(Союз європейських футбольних асоціацій). В Польщі координує процес підготовки Євро-2012 лише Міністерство спорту та туризму.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...