• У Києві відкрилася безкоштовна льодова ковзанка (фото)

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Понеділок, 14 січня 2008 року
Безкоштовна льодова ковзанка відкрилася в Києві на Софійській площі 13 січня. Завдяки спеціальному німецькому обладнанню ковзанка може працювати навіть за 15-ти градусів вище нуля, і буде відкрита до 15 березня.

Встановили льодову площадку за рекордний термін – пару тижнів, втім всі технічні норми були дотримані. На спорудження подібних ковзанок у Великобританії, Франції, Італії йде як мінімум три місяці, повідомив заступник київського голови Віталій Журавський.

На відкритті ковзанки виступали Олімпійські чемпіони з фігурного катання, члени Національної збірної, молоді таланти й гравці юнацької хокейної команди.

Всі бажаючі покататися на ковзанах повинні заздалегідь одержати талони в касі на одногодинний сеанс. Ковзани в прокат можна взяти безпосередньо на місці за 25 гривень за  годину.

Поруч із ковзанкою встановлені кіоски з гарячими напоями, роздягальні, медпункт, крамнички, біо-туалети, а також працює безкоштовна автостоянка.

Журавський пообіцяв, що до наступного Нового року в Києві встановлять дві таких ковзанки. Одну на цьому ж місці, а другу, значно більшу за розміром, розмістять біля головної ялинки України – на Майдані Незалежності.
 
У святкові дні – на Водохрещення, День закоханих, Свято весни й Міжнародний день жінок, всіх гостей льодової площадки очікує святкова програма.

19 січня - Водохрещення
2 лютого – показові виступи спортсменів-фігуристів
14 лютого – День закоханих
1 березня – Свято весни
8 березня – Міжнародний день жінок
15 березня – урочисте закриття ковзанки

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...