• Юлія Тимошенко обрана Прем’єр-міністром України

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 18 грудня 2007 року
Сьогодні, 18 грудня, в результаті поіменного голосування Юлію Тимошенко було  призначено  Прем’єр-міністром України.

Голова Лічильної комісії зачитав кількість депутатів від кожної фракції, які зареєструвались для голосування. Від Партії регіонів було зареєстровано 0 депутатів, така ж сама кількість була і від партій комуністів та Литвина, від Блоку Юлії Тимошенко – 156 народних депутатів, а від Нашої України - Народної самооборони 72 депутати.

З трибуни голова лічильної комісії називав кожного депутата поіменно і останній, дочекавшись, коли він з’явиться на екрані, піднятою рукою віддавав або не віддавав свій голос за дану кандидатуру. Таким чином, за результатами голосування, від Блоку Тимошенко проголосували всі народні депутати у повному складі, а ось від НУНС – не проголосував Іван Сподаренко, який, за словами депутата Юрія Ключковського, зараз хворіє. Утримався - Іван Плющ.

За попередніми підсумками за кандидатуру Юлії Тимошенко проголосувало 226 народних депутатів. Таким чином вона обрана Прем’єр-міністром України.

 
Партія регіонів заявила, що вона піде в опозицію та буде жорстко контролювати владу, а особливо виконавчу.

Нагадаємо, що минулого тижня двічі Партія регіонів блокувала трибуну та не давала змоги голосувати за кандидатуру Юлії Тимошенко.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...