• Проти киян, що ухиляються від мобілізації, порушили кримінальні справи

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 10 лютого 2015 року
У столиці відкрили вже 47 кримінальних проваджень проти тих, хто ухиляється від мобілізації, за що їм загрожує від 2 до 5 років в'язниці. У військкоматах не відкидають: не охочих служити в Києві дійсно багато. Але разом із тим підкреслюють: тих, хто не страшиться виконати військовий обов'язок, набагато більше. І це дійсно так: жителі столиці із неабиякою регулярністю викладають у соціальних мережах фотознімки черг під київськими військкоматами, повідомляє «Сегодня».

А от чоловіками, які ухиляються від служби, серйозно зайнялися правоохоронці. Як повідомлялося раніше, в рамках мобілізації можуть бути призвані військовозобов'язані чоловіки віком від 20 до 60 років, які проходили військову службу. Чоловіки ж у віці 50—60 років можуть служити тільки у добровільному порядку.

«Ми не приховуємо, що випадків ухилення достатньо. Є люди, матеріали по яких передані у міліцію і прокуратуру після неприбуття за повістками щодо ухилення від служби по мобілізації», — зазначає воєнком Києва Володимир Кидонь.

«Загалом поставлене завдання по Києву ми виконуємо, у графіки і плани вкладаємося», — повідомляє він.


Читайте також:

Для Києва можуть закупити снігоплавильні машини
В Україні заборонили показувати російські фільми
Відеоролик про запікання айфону в індичці набрав чверть мільярда переглядів
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...