• В Україні заборонили показувати російські фільми

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Неділя, 8 лютого 2015 року
Верховна Рада України ввела заборону на трансляцію серіалів і фільмів виробництва Росії. За відповідний законопроект №1317 віддали свій голос 259 депутатів. У документі враховано кілька поправок, повідомляє «Українська правда». 

«В Україні забороняється розповсюдження і публічне демонстрування фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами Російської Федерації, а також фільмів, що пропагують (включаючи подання позитивної інформації) діяльність правоохоронних органів, збройних сил, інших військових чи силових формувань Російської Федерації або їхніх окремих представників, і фільмів, сюжет яких прямо чи опосередковано пов'язаний із діяльністю зазначених органів чи формувань», — ідеться в законі.

Розповсюдження таких фільмів каратиметься штрафом у розмірі 10—50 мінімальних заробітних плат за кожний показ або випадок поширювання, і кошти від штрафів відраховуватимуться до державного бюджету.

Закон набуде чинності за два місяці після опублікування.

«Це робиться для того, щоб телеканали мали змогу закупити телесеріали іноземного виробництва, не країни-агресора, і почати виробництво українських серіалів», — пояснює голова комітету із питань культури та духовності Микола Княжицький.

За словами нардепа від «Народного фронту» Вікторії Сюмар, у документі враховано поправку у редакції Радикальної партії, відповідно до якої забороняється все, що було знято в Росії з 1991 року.

Цю поправку Ляшко вносив усно. Остаточний варіант закону на сайті парламенту ще не опублікований.


Читайте також:
У столиці за неприбраний сніг пред’явлено штраф уже сотні підприємців
Проїзд у Києві завтра подорожчає
Українець запік айфон в індичці
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...